Kapat
Yeni Xiaomi Mi CC10 120x Zoom ile Ufukta Göründü
Genel 0

Yeni Xiaomi Mi CC10 120x Zoom ile Ufukta Göründü

Çin’li akıllı telefon devi Xiaomi, yeni bir akıllı telefon modeli tanıtmaya hazırlanıyor. Giriş seviyesinden amiral gemisine her bütçeye uygun telefonları ile en büyük 5 akıllı telefon üreticisinden bir tanesi olan markanın yeni modelinin özellikleri de yavaş yavaş netleşiyor. 120x yakınlaştırma ile gelmesi beklenen Xiaomi Mi CC10, 108 MP çözünürlükteki kamerayla da gelebilir.

Xiaomi Mi CC10 108 MP Kamera ve 120x Zoom ile Geliyor

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Mi CC10’un dikkat çekici bir diğer özelliği de performansı. Orta seviyenin en yeni işlemcilerinden bir tanesi olan Snapdragon 775G ile gelen cihazın teknik özellikleri de hiç fena değil. CAS koduyla gelmesi beklenen telefonun Kasım’da tanıtılan Mi CC9 Pro modelinin devamı niteliğinde olduğunu da belirtelim.

Kamera özellikleri ve orta seviyedeki en güçlü işlemcilerden bir tanesine sahip olması beklenen bilinen teknik özellikleriyse şimdilik son derece kısıtlı. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi ise modelin tanıtımına biraz daha zaman olması. Mi CC10’un fiyat gibi bilgilerinin de hala bilinmediğini belirtelim.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir