Kapat
nano coin
Kripto Paralar 1

Nano Coin Nedir?

Nano, daha önceki dönemde RaiBlocks adındaki kripto paranın yenilenmiş halidir. Söz konusu para yeniden markalaşma yoluna gitmiş ve buna bağlı olarak da isim değiştirmiştir. 2018 yılının başından itibaren bu ismi kullanılmaya başlanmış olup bunun dışında farklı bir değişiklik yapılmamıştır. Yani eski sistem aynen burada da devam etmektedir.

Kripto para birimleri arasında farklı bir alternatif olmak Nano’nun hedefleri arasında yer alır. Kendine ait olan block lattice yapısını kullanan Nano, özellikle Bitcoin’in yetersiz kaldığı noktalarda daha iyi sonuçlar vadediyor. Block lattice birkaç farklılık haricinde blockchain’e fazlaca benzemektedir.

Nano’yu geliştirme ekibinde bulunan bazı uzmanlar Bitcoin’in hesaplama gecikmesi, yüksek enerji tüketimi ve ölçeklenememe gibi sorunları ile ilgili endişelerini dile getiriyor ve Nano’nun bu alanlarda çok daha iyi olduğunu belirtiyorlar.

Nano Coin Nerede Kullanılır?

Nano kullanıcılarına farklı alanlarda kolaylıklar sunar. Anlık olarak ikili trade işlemi neredeyse ücretsiz olarak yapılır. Bunun dışında eşler arasında kira ve diğer ödemelerin yapılması için de kullanılabilir. Bu ve benzeri alanların dışında özellikle kripto paraların geçerli olduğu alanlarda kullanılmaktadır.

Nano Coin Ne İşe Yarar?

Nano farklı bir prensip ile yola çıkan bir kripto para olarak bilinir. Prensip olarak hayattaki her şeyi ödemenin hızlı ve ücretsiz olacağı vaat edilir. Şuan çok fazla yaygın olmasa da Nano ücretsiz işlemler, anlık işlemler konusunda işe yarar.

Nano Coin Nasıl Satılır?

Kripto paraların alınması ve satılması işlemleri oldukça benzerdir. Buna bağlı olarak kullanıcılar bu paraları aldıkları gibi satabilirler. Nano satın almak isteyen kişilerin izlemesi gereken yol diğer kripto paralarla aynıdır. Bunun temel nedeni ise ülkemizde çok fazla alternatif olmaması olarak gösterilebilir.

Nano satın almak isteyen kişilerin Paribu hesabı olmalıdır. Eğer almak isteyen kişilerin hesabı yok ise öncelikle burada hesap açılır daha sonra buraya para aktarılır. Aktarılan para ile de Bitcoin ya da Etherium alınır. Bundan sonra ise Binance hesabı açılarak alınan kripto paralar buraya aktarılır. Son olarak ise burada değişim yapılarak Nano alınır ya da satılır.

Kerem {Kerem}

“Nano Coin Nedir?” üzerine 1 yorum

  1. alp dedi ki:

    Geleceği parlak kripto paralardan biri olduğunu düşünüyordum Raiblocks iken fakat son zamanlarda diğer coinlerin yanında fazla parlayamadı. Ripple, stellar gibi coinlerin gölgesinde kaldı diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir