Kapat
Uygulama Çözümleri 0

Asana Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Asana uygulamasına baktığımız zaman proje yönetimlerine dair geniş bir yere sahip olduğunu görebiliyor ve incelemeye başlayabiliyoruz. Peki ama nedir ve nasıl karşımıza çıkar? Gelin hepsine detaylı olarak göz atalım. Asana özellikle proje ve ekip yönetimi anlamında çok büyük fayda sağlayan bir uygulamadır.  Hem masaüstünde hem  de mobil uygulama olarak kullanma imkanınız vardır.

Özellikle ajansların ağırlıklı olarak kullandığı sistemde işlerinizi task olarak açıp kişiye atabilir ve takibini kolaylıkla yapma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca, task içine atılan notlar ve dosyalar ile firma içinde mail trafiğini minimuma indirebilirsiniz. Bu sayede çok daha rahat ve işlevsel olarak kullanmış olacaksınız diyebiliriz. Herkes için dengeli ve hızlı bir çalışma yaşattığı için de size özgü bir denge oluşturmuş olacaksınız.

Asana Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Özellikle, kullanıcı odaklı arayüzü ve farklı kullanım fonksiyonlarıyla online ekip yönetimini kolaylaştıran asana aracılığıyla hareketlerinizi arşivleyebilirsiniz.

Asana, belirlenmiş bir iş planı, insanların bazı ihtiyaçlarını karşılayacak projeler, oluşturulabilecek iş ve planlar üzerine kurulmuş bir iş yönetim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Asana basit bir tasarıma sahiptir ve kullanımı kolaydır. İlk başlayanlara karışık gelebilir, kullandıkça klavyeniz açılacaktır.

Görev dağılımları yapmaya başladıkça alışacak, mail adresleriniz ile entegre çalıştığı görünce işlerinizi hızlandıracaksınız. Asana üzerinden projeleriniz için görev dağılımı yapabilir, birden fazla kişiyi davet edebiliyorsunuz. Ayrıca proje içeriği ile ilgili yazılan herhangi bir yazı, mail ile geliyor. Üstüne üstlük maile yanıt verdiğinizde içerik doğruca gitmesi gereken yere gidiyor. Bu sayede çok daha rahat bir ilerleme sağlamış oluyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir