Kapat
Android 0

WhatsApp’ta 3 Yeni Özellik!

WhatsApp, durmaksızın geliştiriliyor. Yeni özellikler uygulamayı daha şık ve düzenli gösterecek ve mesajlaşmanın daha kolay yapılmasına olanak sağlayacak.

1.2 milyarlık kullanıcı profili  ile dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Facebook tarafından satın alındığından beri gösterdiği gelişim ile eski halini iyice unutturdu.

Gün geçtikçe kullanıcılarının daha kaliteli iletişime geçmesi için çalışan grup, hem görsel hem de kullanım kolaylığı açısından 3 farklı yeniliği yakın zamanda kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

WhatsApp 2.17.30 güncellemesiyle kullanıcıya ulaşması beklenen özellikler şöyle:

  • Fotoğraflara filtre ve efekt ekleyin: Temel olarak bir fotoğraf düzenleme uygulaması olmasa da edinilen bilgilere göre 6 güzel efekti, göndermek istediğimiz görüntülere kolayca uygulayacağız.
  • Toplu fotoğraf gönderimlerine otomatik albüm: İşte bu özellik, 4’ten fazla fotoğraf aldığımızda ya da gönderdiğimizde oluşan kalabalığı engelleyecek. Görüntüler otomatik olarak mesaj şeklinde bir albüm kutucuğu ile gösterilecek.
  • Cevaplanması gereken mesajı sağa kaydırın: Basit bir hareketle cevap vermek istediğiniz mesaj bildirimi ya da mesajı hızlıca sağa kaydırmanız yeterli olacak.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir