Kapat
İnternet 0

Samsung Yeni İnternet Tarayıcısını Piyasaya Sürdü

Günümüz dünyasında teknoloji sürekli olarak bir değişim, gelişim ve aynı zamanda da sürekli olarak bir ilerleme içerisindedir. Teknolojinin sürekli olarak bu şekilde olumlu yönde ilerlemesi doğal olarak insanlar arasında da teknolojiye ve bunun yanı sıra aynı zamanda da teknolojik ürünlere olan ilginin artmasına neden olmaktadır.

Teknolojinin insanlar açısından en fazla kullanılan tarafı hiç şüphesiz cep telefonlarıdır. Teknoloji çağında yaşıyor olmamız herkesin elinde küçük, büyük ya da genç ve yaşlı ayırt etmeksizin akıllı cep telefonlarını rahatlıkla görebilmemize sebep olmaktadır.

Akıllı cep telefonu demişken bu konuda en başarılı ve en kaliteli ürünler üretmekte olan firmalardan bir tanesi olan Samsung, hiç şüphesiz en güvenilir teknoloji markalarındandır.

 

Samsung firması tarafından yeni internet tarayıcısını piyasaya sürdü

 

En güvenilir ve en kaliteli teknolojik ürünler üretmekte olan firmaların başında gelen Samsung, geçtiğimiz günlerde herkes tarafından büyük ilgi görecek olan bir internet tarayıcısını Google Play Store üzerinden piyasaya sürmüştür.

Samsung Galaxy ve Samsung Nexus model akıllı cep telefonları ile uyum içerisinde çalışmakta olan bu yeni internet tarayıcısı, piyasaya çıktığı ilk günden itibaren teknoloji severlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Son günlerde piyasaya yeni sürülmüş olan bu yeni internet tarayıcısı, Samsung kullanıcılarının sahip olabileceği en hızlı ve en kaliteli internet tarayıcısıdır. Sizin de denemenizi tavsiye ederiz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir