Kapat
İnternet 0

Yandex Haritalar’da Nasıl Konum Ekleme Yapılır?

Yandex ile ilgili olarak firmaların haritalara kendilerini eklemesi için bir çeşit çalışma yapmak gerekiyor. Sizler için de bu konuyu ön plana çıkarmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi bütün bu çalışmaları ve beklentileri kendinize göre ön plana çıkarabiliyorsunuz.

Yandex haritalara firmanızı eklemeniz sonucunda sadece firmanızı bilen, tanıyan yada daha önce alışverişiniz olmuş olan değil, adınızı daha önce hiç duymamış olmasına rağmen sizin vermiş olduğunuz hizmetleri arayan potansiyel müşteriniz tarafından fark edilirsiniz.

Yandex haritalara kayıt hizmeti ile firmanız haritalar üzerine eklenirken hizmet vermekte bulunduğunuz sektörle ilgili eklenecek anahtar kelimeler sayesinde vermiş olduğunuz hizmetleri aramakta olan potansiyel müşterilerinize de arama sonuçlarında listelenirsiniz.

Yandex Haritalar Ne İşimize Yarayacak?

Haritalara kayıt olarak hızlı bir şekilde iş yerinizi tanırsınız ve bu sayede çok da rahat ve etkili bir çalışma yapmış olursunuz. Aşama aşama değişen ve yeniliklerle ilgili olarak farklılıkların da organize edildiğini görebilirsiniz. Kaliteyi ve hızlı ilerlemeleri de bu sayede görebilir ve rahatlıkla karşınıza çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Google haritalara büyük bir önem versek de bazen Yandex haritaların da önemi ön plana çıkıyor. Çünkü bir çok insana ilham olan bu haritalar pek çok kişiye dokunabiliyor. Bu yüzden de aşamalar ve farklı bir denge yaratmış oluyor. Farklı hikayeler ve beklentiler ile birlikte kendinize göre de bir seçim ve ayrıntıların hepsini kullanmış oluyorsunuz. Daha detaylı, daha rahat ve ayrıcalıklı bir seçenek ile birlikte kendinize göre bir çalışma ve hizmet oluşturmuş olacaksınız.

Haritaların Kullanımı Artıyor!

Yukarıda ki işlemleri yaptıktan ortalama 24 saat sonra artık işletmeniz Yandex tarafından onaylanacaktır ve taleplerim kısmında firmanızın yanında kod al ve kodu girin gibi butonlar göreceksiniz. Burada öncelikle kod al kısmına tıklıyoruz ve sms kısmını tercih ederek yazmış olduğumuz telefon numarasına sms gelmesini bekliyoruz.

Yandex haritaların oylama sistemi Google haritalara göre biraz zorlayıcı bir şekilde dizayn edilmiştir. Öncelikle yapmanız gereken yandex haritalara ( https://yandex.com.tr/harita/ ) girip, firmanızı aratarak bulmalısınız. Bulduktan sonra en altta hatayı düzelt kısmı bulunmaktadır eğer bunu göremiyorsanız Kurum hakkında ayrıntılı bilgi linki olacaktır buna tıklayıp dediğimiz yere giriniz.

Buraya tıkladıktan sonra karşınıza bir pencere açılacaktır. Bu pencerenin en altında Yorum diye bir alan vardır, oraya firma hakkında yorumlarınızı yazarak gönder diyorsunuz. Bu yorumları panelde görmek gibi bir imkânımız şuan için bulunmuyor. Bunu yapmak için de özellikle bir çalışma yapmanız gerekebilir. Tek yapmanız gereken de süreçleri en iyi şekilde kullanmanız olacaktır. Daha fazla zaman kaybetmeyin ve kendinize dair bir çözüm yaratmaya başlayın. Bu aşamalar ve kişisel seçenekler tamamen insanların isteklerine göre bir çözüm ve yenilik oluşturuyor. Kaliteleri ve beklentileri daha rahat ve daha etkin bir dilde inceleyebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir