Kapat
verge
Kripto Paralar 0

Verge Coin Nedir? Nasıl Alınır?

2017 yılının son dönemlerinde kripto para piyasasında çok ciddi artışlar olmuş ve buna bağlı olarak insanların ilgisi bu alana yönelmiştir. Özellikle Bitcoin tarafından kırılan rekorlar diğer kripto paraların da çok ciddi değer kazanmasına neden olmuştur. Bu dönemde öne çıkan kripto paralardan bir tanesi de Verge olmuştur. Peki Verge nedir ve nasıl alınır bu yazımızda sizler için bahsettik.

verge coin

Blockchain tabanlı bir kripto para birimi olan verge, diğer kripto paralardan farklı olarak mahremiyete çok fazla önem verir. Bunun için yapılan işlemlerin izlenmemesi için bir takım yöntemler kullanır. Bu yöntemlerden bir tanesi de IP adreslerini gizleyen bir merkezi ağdır.

Bunların dışında Verge kullanıcılarına hızlı işlem onayı konusunda da garanti sağlar ve yapılan işlemlerin çok kısa sürede onaylanmasını vaat eder. Özellikle bitcoin ve etherium onay sürelerini geciktirmeye başlamış ve bu durum kronik bir sorun haline gelmiştir. Böyle bir durumun yaşanmaması ve kullanıcıların hızlı işlem yapması Verge tarafından sunulan avantajlar arasında yer alır.

Verge Coin Nerede Kullanılır?

Kripto paraların kullanıldığı birçok alanda bu para birimi kullanılır. Alışveriş ve değiş tokuş işlemleri ya da bunlara benzer işlemlerde etkin olarak kullanılır. Gizlilik odaklı bir coin olduğundan birçok yetişkin içerikli platform ile ortaklığı mevcuttur.

Verge Coin Ne İşe Yarar?

Yatırım olarak kullanılabilen Verge, yatırımcılarına önemli miktarlarda kar sağlayabilir. Fakat bunun dışında işlem onay sürecinin hızlı olması önemli bir avantaj olarak dikkat çeker. Bunun yanı sıra açık kaynaklı bir platforma sahiptir ve bu da verge’nin geliştirilmesi için insanların rahatlıkla fikirlerini söylemelerine imkan vermektedir.

Verge Coin Nasıl Alınır Satılır?

2017 yılının son günlerinden fiyatını bir anda dörde katlamasıyla dikkat çeken Verge’ye olan ilgi bu tarihten sonra artmıştır. İnsanlar bu kripto parayı nasıl alacaklarını almaya araştırmışlardır. Verge almak isteyen kişilerin izlemesi gereken yol diğer kripto paralarla benzerdir. Bu kripto parayı almak için kullanılan yöntem satmak için ya da değiştirmek için de kullanılabilir.

Verge alabilmek için öncelikle Paribu hesabı açılır ve buraya para gönderilerek Etherium ya da Bitcoin alınır. Bunlar daha önce açılan Binance hesabına yollanır ve burada Verge ile değiştirilir. Bu yöntem satış için de kullanılır.

Kerem {Kerem}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir