Kapat
2020 Yılında Satın Alınabilecek En İyi Powerbank Modelleri
Powerbank 0

2020 Yılında Satın Alınabilecek En İyi Powerbank Modelleri

Günümüzün büyük bir kısmında bir an olsun yanımızdan ayırmadığımız akıllı telefonlar günün belli saatlerinde şarjının bitmesi halinde bizi yarı yolda bırakabiliyorlar. Bunun önüne geçmek için geliştirilen powerbank diğer bir adıyla taşınabilir şarj cihazları size günün her anında yedek bir batarya gibi taşıyabileceğiniz minik bir şarj aleti oluyor. Batarya gibi tehlikeli bir maddenin 10.000 ve 20.000 mAh gibi devasa boyutlara çıktığı bu cihazlardaki en önemli konulardan bir tanesi de güvenlik oluyor. Patlama riskine karşı en güvenli modellerin yer aldığı en iyi powerbank modelleri listemizde ihtiyacınıza uygun bir taşınabilir şarj cihazı bulabileceğinizden eminiz.

2020 Yılında Satın Alınabilecek En İyi Powerbank Modelleri

Xiaomi Redmi 10.000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Dünyanın en çok tercih edilen akıllı telefon üreticilerinden Xiaomi, bir süre önce uygun fiyatlı ürünlerini Redmi markası adı altında satışa sunmaya başladı. Bu kararının ardından akıllı telefon, kablosuz kulaklık gibi ürünler Redmi markası ile listelenirken bu ürünlerden bir tanesi de taşınabilir şarj cihazları oldu. Xiaomi’nin Redmi markasını taşıyan taşınabilir şarj cihazları 10.000 ve 20.000 mAh olmak üzere iki farklı kapasiteye sahip şekilde satışa sunuldu. Geleneksel bağlantı standardı microUSB ve yeni nesil bağlantı standardı Type-C bağlantı tipini destekleyen taşınabilir şarj cihazı yaklaşık 80 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarla buluştu.

Anker PowerCore Select 20000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

2020 yılında tercih edebileceğiniz bir diğer powerbank modeli ise Anker’in 20.000 mAh kapasiteye sahip devasa boyuttaki PowerCore Select modeli oldu. 2 USB çıkışına sahip olan cihaz şarj göstergesi ile kullanıcıya mevcut pil durumu hakkında bilgi verirken PowerCore Select’in öne çıkan bir diğer özelliği ise 18W gücündeki hızlı şarj özelliği oldu. Hafif ve kompakt yapısı ile 20.000 mAh kapasiteye sahip olmasına rağmen oldukça taşınabilir yapıdaki bu şarj cihazı MultiProtect adındaki bir güvenlik teknolojisi ile desteklendi. Pek çok kişinin güvenle kullanabileceği taşınabilir şarj cihazı yaklaşık 160 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Spigen Essential 10000 mAh

Taşınabilir şarj cihazı sektöründe yerini alan markalardan bir tanesi de kılıf ve koruma ürünleri ile tanınan Spigen oldu. Geliştirdiği güçlü koruma kılıfları ile birçok kişinin zihninde yer edinen marka bu başarısını şarj cihazı noktasında da kullanmış olacak ki markanın 10.000 mAh kapasiteye sahip Essential modeli pazardaki yerini çoktan almış. Oldukça uygun fiyatlı olan bu modelinin en önemli özelliklerinden bir tanesi ise kaymayı önleyici kendine özel malzemesi oldu. Güvenlik anlamında da pek çok şey sunan taşınabilir şarj cihazı tehlike anında kendisini kapatabilme ve olası yangınları önleme özelliğine sahip. 10.000 mAh kapasiteye sahip powerbankin ağırlığı ise sadece 209 gram.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir