Kapat
Samsung Türkiye Android 7.0 Nougat güncelleme takvimini resmen açıkladı
Android 0

Samsung Türkiye Android 7.0 Nougat güncelleme takvimini resmen açıkladı

Samsung Türkiye, Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak cihazların bir listesini ve gerçekleşeceği tarihleri açıkladı. Listede bir fazla Samsung zeki telefon ve tablet bulunuyor.
 
Samsung Türkiye, resmi web sitesi aracılığıyla bu sene Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak 20 akıllı telefonun listesini yayınladı. Galaxy S7 ve S7 edge 13 Şubat tarihinde 7.0 Nougat güncellemesi almaya başladığı için listenin en üzerinde yer alıyor. Bu gidişle bu ayın sonuna kadar birçok ülkedeki Galaxy S7 ve S7 edge modelleri güncellemeyi almış olacak.
 
Listenin devamında ise 27 Şubat tarihinde güncelleme alacak Galaxy S6 ve S6 edge var. Bu cihazların arkasından 6 Mart’ta Galaxy Note 5 ve 13 Mart’ta Galaxy S6 edge+ modellerinin Nougat’a kavuşmaları bekleniyor. Galaxy A3 2016 ve Galaxy A8, Nisan ayı sonuna kadar güncellemeyi almış olacaklar.
 

Ayrıca Bkz.LG G6’nın suya ve toza dirençli olacağını bildiren tanıtım videoları yayınlandı

Galaxy A5 2016, A7 2016 ve A8 ise 22 Mayıs tarihinde güncellemeyi alacak. Galaxy A3, A5, A7, J7 2016, J7, J5 2016, J5, On7 ve J7 Prime modellerinin sene sonuna kadar Android 7.0 Nougat güncellemesi alması planlanıyor.
 

Dört Galaxy Tab’a Android 7.0 Nougat güncellemesi verilecek

 
Tabletlere gelirsek; Samsung, Galaxy Tab S2 Refresh, Galaxy Tab S2, S Pen’li Galaxy Tab A 10.1″ ve Galaxy Tab A 10.1″ modellerine güncelleme yapmayı planlıyor. Bu tabletler, bu sene Temmuz ayına değin Nougat güncellemesini alacaklar. Yaklaşmakta olan Galaxy Tab S3‘te ise 7.0 Nougat önceden yüklenmiş olarak gelecek.
 
7.0 Nougat güncellemesi cihazlara, pil iyileştirmelerinin yanı sıra çoklu pencere desteği, yeni hızlı cevap özellikleri ve gelişmiş Ekran Daima Açık (Always On Display) özelliği getiriyor.
 
 

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir