Kapat
Android 0

Razer Phone 2 beklenenden erken gelebilir

Microsoft, Samsung ve Huawei gibi akıllı telefon üreticileri son dönemde bilgisayarlara olan bağlılığımızı azaltmak için önemli çalışmalara imza atıyor. Akıllı telefonu bir istasyon yardımıyla bilgisayara dönüştürme imkânı sağlayan Samsung DeX, bunlardan birisi. Ancak görünen o ki sektörde bu kadar güçlü oyuncuların yenilikçi çalışmalar geliştirmesi, oyuncular için özel ekipmanlar üreten Razer‘i durdurmaya yetmemiş. Karşınızda Project Linda!

CES 2018 fuarında ilk kez görüntülenen Project Linda, gücünü akıllı telefondan alan bir dizüstü bilgisayar modeli. 120Hz ekran yenileme hızı ve devasa bataryaya sahip olan Razer Phone ile birlikte çalışan bu muhteşem alet, bu yıl içinde Berlin‘de düzenlenecek olan IFA fuarında da görücüye çıkabilir. Android işletim sistemiyle çalışan büyük ekranlı bir dizüstü bilgisayar modeli olan Project Linda üzerine çalışmalar hala sürüyor.

Razer Phone 2 de yolda

Razer şirketinin içinden ismini vermek istemeyen bir kaynak, firmanın Razer Phone 2‘yi Eylül ayında tanıtabileceği haberini sızdırdı. Şuan için özellikleri ve fiyatı hakkında hiçbir bilginin paylaşılmadığı model, muhtemelen yine oyunculara hitap edecek seviyede üst düzey bir donanıma sahip olabilir.

Yukarıda görüntülenen Project Linda‘nın da Razer Phone 2 ile birlikte satışa çıkacağı yönünde kuvvetli bir beklenti var. Razer firmasının CEO’su Min-Liang TanMarques Brownlee isimli kullanıcıya Twitter‘dan verdiği cevapta kısa süre içinde Project Linda ve Razer Phone 2 üzerine olan çalışmaların sonlanacağı müjdesini verdi.

Birol Çolhan {Birol Çolhan}

Teknoloji, gündem, oyun, mobil ve inceleme alanlarında yabancı ve farklı kaynaklardan aldığı yazıları sitemiz için paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir