Kapat
OnePlus 5, TV'de göründü!
Android 0

OnePlus 5, TV’de göründü!

OnePlus 5’e bundan böyle çok yakınız. 20 Haziran‘da tanıtılması ve hemen akabinde satışına başlanması beklenen yeni amiral gemisi katili, başlangıçta ise Hindistan’da satışa sunulacakmış gibi görünüyor. Zira ortaya çıkan reklam filmi kesiti, 22 Haziran‘ı göze çarpan ediyor.

Bugüne değin OnePlus 5 ile ilgili çok sayıda akış yayınlandı ve bizler de pek çoğunu sizlere aktardık. Bundan Böyle yolun sonuna gelindi ve yeni amiral büyük bir sürpriz olmazsa 20 Haziran’da tanıtılacak. Şirket de sürpriz beklemiyor fakat, yeni telefonun televizyon reklamları bile hazırlanmış. YouTube‘a yüklenen videoya tarafından OnePlus 5, Hindistan‘da 22 Haziran’da satışa sunulacak.

Yalnızca birkaç saniyelik olan video, olasılıkla reklam filminin son kesiti. Reklamda bir adam OnePlus 5’in satışının 22 Haziran’da başlayacağını söyledikten daha sonra “Süper” diyerek ekranı örtüyor ve derhal peşinde da telefonu görüyoruz. Çift kamerası ile üstteki düzey resim kalitesi sunacağı iddiasında olan OnePlus 5, kamera tasarımıyla ise iPhone 7 Plus’ı andırıyor.

Telefon hakkında bütün detayları öğrenmek için, sadece 1 gün daha sabretmemiz gerekecek. OnePlus 5’in 22 Haziran’da yalnızca Hindistan’da mı, yoksa global çapta mı satışa sunulacağını da etkinlikte öğreneceğiz.

Önceki HaberÜcretsiz sistem bilgisi arabulucu HWiNFO ile tanışın! Sonraki HaberDebian 9, 26 Aylık Geliştirmeden Sonradan Karşımızda!

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir