Kapat
Donanım 0

İntel İ9 İşlemci Özellikleri

Özellikle son yıllardan itibaren adeta kendi alanında harikalar yaratmakta olan İntel, işlemci üretmekte olan firmalar arasından hiç şüphesiz en kaliteli ve en başarılı olan firmadır. Geçtiğimiz günlerde İntel firması tarafından tanıtımı yapılmış olan İntel İ9, uzmanlar tarafından incelendiğinde oldukça başarılı olduğu da tespit edilmişti.

Özellikle son zamanlarda herkes tarafından merak edilmekte olan İntel İ9 işlemci özelliklerini isterseniz gelin hep birlikte ayrıntılı olarak bir inceleyip, göz atalım.

İntel İ9 işlemci özellikleri nelerdir? İntel İ9 İşlemci özellikleri incelemesi

 

İşlemci üretici denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olan İntel tarafından geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülmüş olan İntel İ9 İşlemci oldukça başarılı bir ürün olmak ile beraber fiyatı da oldukça pahalı olan bir üründür. Yaklaşık olarak 2.000 dolar gibi bir fiyat ile piyasaya sürülmesi beklenen bu işlemci modeli, 18 çekirdeğe sahip olan bir işlemcidir.

Bu muhteşem işlemcinin tanıtımı yapılırken, şu ana kadar piyasaya çıkarılmış en güçlü işlemci olacağı söylenmektedir. Özellikle bilgisayar tutkunları için adeta muhteşem bir seçim olacak olan İntel İ9 işlemci, herkes tarafından gerçek anlamda büyük ilgi gören, oldukça başarılı bir işlemcidir.

Bu işlemci genellikle optimizme edilmemiş oyunları oynamayı çok seven ve bu tür oyunlara ilgi gösteren kesim tarafından büyük ilgi göreceğe benzemektedir. Eğer siz de kaliteye önem veriyorsanız İntel İ9 işlemci tercih etmeniz oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir