Kapat
Galaxy S8 Active göründü!
Android 1

Galaxy S8 Active göründü!

Samsung’un S8 ve S8+ amiral gemisi modellerinin dirençli alternatifi olacak olan S8 Active, resmiyete döküldü. Samsung’un devlete ait Knox web sitesinde kendini belirten S8 Active, listede SM-G892A model numarasıyla yer alıyor. EKSEN standartlarıyla gelecek olan S8 Active, bu nedenle Samsun Galaxy S8 sahibi olmayı ve bunu ekstra dirençli bir gövdeyle bütünleştirmeyi isteyenlere hitap edecek.

Tam ismiyle MIL-STD-810G sertifikasının sahibi olacak olan Galaxy S8 Active, listede de yazdığı üzere Android 7.0 işletim sistemini çalıştıracak. Ama başkaca şu an telefonla ilgili öteki bilgiler kesinleşmiş yok. Telefonda yer alacak uygulamalar ve öteki bilgiler bu listeden erişilebiliyor.

Öte yandan S8 Active’de yine 5.8 inç AMOLED ekranın yer alması, Exynos 8895 ve Snapdragon 835 işlemci alternatiflerini bulundurması ve 4GB RAM’le çalışması beklentiler aralarında. Tekrar telefonda 3500 mAh’den geniş bir pil bekleniyor. Muhakkak tüm bunlar telefon resmen tanıtıldığında belirlenecek. Samsung’un yakın zamanda resmi açıklamayı yapmasını bekliyoruz.

Önceki Haber2017’nin En İyi Su Geçirmez Telefonları!  

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir