Kapat
Galaxy Note 8 ne zaman tanıtılacak?
Android 0

Galaxy Note 8 ne zaman tanıtılacak?

Son gelen haberlerin aksine, Samsung’un Galaxy Note 8‘i Eylül ayında IFA’da sahneye çıkartma ihtimali hala var gibi görünüyor. Hatta bu ihtimalin artan bir şekilde arttığı da söylenebilir. Samsung’a yakın kaynakların verdiği bilgilere kadar yeni bir Tizen 3.0 giyilebilir cihazın geliştirilmesine henüz yeni başlanmış durumda. Bu yüzden, IFA’da Gear S4’ün açıklanması güç görünüyor.

Samsung bu konferansta daima yeni ürünlerini sergiledi ve bu sene da bambaşka bir durum beklemiyoruz. Bu yüzden göstereceği şeyin özel bir aygıt olacağına belirli gözüyle bakılabilir. Bu da akla derhal Galaxy Note 8‘i getiriyor.

Tahmini ekipman özellikleri aralarında edge-to-edge Infinity Display (Sonsuz Ekran), firmanın kendi üretimi Exynos serisi (8895) işlemci, 6GB ya da 8GB RAM ve stereo AKG hoparlörler var. Yine söylentilere göre, cep telefonu dokulu bir Bixby tuşuna sahip olacak ve bu onu ses kısma tuşundan ayırt etmeye yarayacak.

Samsung’un ne üstünde çalıştığını görmek için sabırsızlanıyoruz. Galaxy Note 7’deki hayal kırıklığını düşününce, Samsung’un bunu telafi etmek için büyük şeyler oluşturacağı anlaşılır.

Önceki HaberWindows XP ve 2000 ön-doldurma ekranını değiştirin! Sonraki HaberEA ve FIFA’dan “En Büyük Turnuva” Geliyor!

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir