Kapat
Arkasında ekran olan telefon!
Android 1

Arkasında ekran olan telefon!

Çift ekranlı telefonlar halen belirtilen bir kesme hitap ediyorlar. LG V20 ve HTC U Ultra, bu nesil telefonların başarılı örneklerinden. Piyasaya çıkmaya hazırlanan bir telefon ise ikinci ekranı öne yok, arkadaki yüze eklemeyi planlıyor.

anzhuo.cn web sitesinde paylaşılan bir Meizu Pro 7‘ye ait görüntüler, telefonun arka yüzünde acayip bir yuvayı gözler önüne seriyor. Dikdörtgen şekilli bölümün ufak bir e-ink ekrana konut sahipliği yapacağına inanılıyor. Aşağıdaki devlete ait olmayan çizimde telefonun tamamlandığında nasıl olacağını görebilirsiniz. 

Sahiden arkadaki yüze ikinci ekran eklemek de yeni bir düşünce değil. Yotaphone ve Yotaphone 2 bu nesil bir fikri bize fazla daha önce sunmuştu. Hatta birincil telefonda e-ink ekran kullanılmıştı ancak arkadaki yüzün bir kısmı yok, tamamı ekrandı.

Akış ve tahminler doğruysa Meizu’nun telefonu, Yotaphone ve LG V20’nin arasında bir yerde yer alabilir. E-ink ekran, adi ekrana kıyasla çok daha az enerji tükettiği için uyarılarınızı batarya tüketmeden görmeniz mümkün ayla gelebilir. 

Önceki HaberBoeing, Pilotsuz Uçaklar İçin Düğmeye Bastı!  

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir