Kapat
Android 1

Football Manager 2017 Mobile inceleme, FM 17 Mobil çıktı!

Football Manager 2017 Mobile inceleme, FM 17 Mobile çıktı!

Football Manager Mobile 2017 çıktı! Bilgisayarı efsanevi simülasyon oyunlarından olan FM’ yi bilmeyen yoktur. Menejerlik olarak şuanda rakipsiz yoluna devam eden FM yakın zamanda daha önceki oyunlarda olduğu gibi Stem üzerinden Football Manager 2017′ yi satışa çıkarmıştı. Oldukça başarılı olan oyun Football Manager Touch 2017 adıyla tabletler için geliştirildi. Senelerdir mobil versiyonlarında eksik olan Türkçe dil ve Türkiye Ligi takımları sonunda tablet versiyonlarına eklenmiş bizleri mutlu etmişti. Mobil versiyonunu heyecanla beklemeye devam ettik ve yaklaşık iki gün önce Apple ve Android cihaz marketlerinde yerini aldı. Tıpkı tablet versiyonunda olduğu gibi sonunda Türkiye Ligi’ oyuna ekleyen SEGA App Store’ da tanıtımını bile Türkiye Ligi artık oynanabilir diye yaptı. Bizi mutlu eden bu durum Türkçe Dil desteğinin gelmemiş olmasıyla bölünsede şimdilik Türkiye Ligi tatmin etmekte. Gelelim oyun incelemesine;

Football manager 2017

Oyun öncelikle başarılı olmuş. Türkçe dil olmamasının eksikliği hissedilsede satın alıp oynayanlar pişman olmayacaktır. 23,99₺’ lik satış fiyatını sonuna kadar haketmekte. Artılarını anlata anlata bitirebileceğimizi düşünemiyorum. Oyun oldukça sürükleyici ve başarılı olmuş. iPhone 7 cihazında yaptığımız denemelerde herhangi bir sorun göremedik. Eksileri menüsü, oyuncu profili, transfer yapma gibi bölümler karışık olmuş. Bu alanlarda biz istediğimizi yapmaya çalışırken doğrusu biraz zorlandık.

Fm mobile 2017

Bundan ziyade son olarak maç simülasyonu yeterince başarılı ve eksiksiz tasarlanmış. Çok ufak bir detay olan simülasyon hızı ayarları zayıf kalmış. Biz istediğimiz hızda bir maç keyfi yapamadık. Bu küçük eksiklere rağmen oyun gerçekten oynanabilir seviyede olmuş aldığınıza pişman olmayacaksınız. Tabii ki Türkçe dil desteği olsa tadından yenmezdi. Bir sonraki FM oyununda bu eksiğinde giderileceğini düşünüyoruz.

FM 2017 van persie

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

“Football Manager 2017 Mobile inceleme, FM 17 Mobil çıktı!” üzerine 1 yorum

  1. Cem dedi ki:

    bir kurup inceliyeyim bakalım teşekürler bilgiler için severim managerlik oyunlarını 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir