Kapat
Sinema 0

Fi Dizisi Bitiyor, Fi Dizisi Bitecek mi?

Fi-Çi-Pi kitap üçlemesinin yazarı olan Azra Kohen, son dönemlerde oldukça gündemde olan başarılı internet dizisi Fi‘ nin bitmesi için elinden geleni yapacağını söyledi. Dizinin 1. sezon 1. bölümünden sonra kitaptan tamamen ayrı yürütüldüğünü söyleyen Kohen 2. sezon itibari ile kitap ile bağlantının sadece karakter isimleri olduğunu vurguladı. Bu durumdan rahatsızlığını dile getiren başarılı yazar dizinin devam etmemesi için Ay Yapım ile bir toplantı yapacağını söyledi. Elinden geleni yapacağını söyleyen Kohen son durumun yapılan toplantıdan sonra kesinleşeceğini dile getirdi.

Doğru olanın yapılması gerektiğini söyleyen Kohen şu şekilde cümlelerine devam etti. “Oturduğum yerden çok güzel para kazandığımız düşünebilir insanlar ama beni gerçekten yakından tanıyanlar ve anlayanlar bilsinler ki, benim amacım hiçbir zaman bir şey kazanmak olmadı. Bir şey yanlış gittiği zaman durdurmak için elimden geleni yapıyorum.” diye belirtti. Daha sonra röpörtajına “Edineceksem de yavrularımı korumak için, bir anne gibi davranmam gerekir. Dayağımı yemesi gereken varsa atarım. Dizinin muazzam bir ekibi var. Çok değişik bir standartta bu topraklarda çekilen bir dizi. Mert Baykal çok yetkin bir yönetmen. Aynı zamanda yapımcımız da çok iyi. Asla haksızlık etmek istemiyorum.” diyerek devam etti.

Azra Kohen‘ in bu açıklamalarından sonra sevilen internet dizisi Fi‘ nin geleceği hakkında pek bir şey söylemek mümkün değil. Bizim görüşümüz olarak Fi artık devam edebilecek gibi durmuyor. Tabi  bu noktada güçlü olan taraf Ay Yapım öne çıkacak. Son gelişmeleri sizinle paylaşıyor olacağız.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir