Kapat
Sinema 0

İntikam Listesi (The Hit List) Konusu Nedir?

Sinema dünyasında hızlı yankılanan hikayeleri ile hepimizi ön plana çıkaran İntikam Listesi (The Hit List) çok sevilen bir film. Hikayesinin komple aksiyon dolu olması da insanların bu sevgisini perçinliyor diyebiliriz. Peki ama İntikam Listesi (The Hit List) filminin konusu nedir? Gelin size hem İntikam Listesi (The Hit List) özeti hem de filmin konusundan kısaca bahsedelim.

Karakterimizin ismi Campbell olarak çıkıyor karşımıza. Kendisi ailesiyle yaşadığı sorunlar yüzünden dertlidir ve bu dertler konusunda da neler yapacağını düşünmektedir. Kendini bir bara atıp içerek kendini rahatlatmaya çalışır.
Bu konuda gerçekten rahat ve uygun bir çalışma yapmak ister. İşi o kadar ileri götürür ki hiç tanımadığı birine bütün sıkıntılarını anlatır. Haliyle de insanlarla doğrudan bir iletişim kurmuş olur ve bu süreçleri de kendine has bir yapıda kullanmış olursunuz. Dertlerini anlattığı yabancı jonas isimli profesyonel bir katildir.

Her şey yolunda mı?

Kişisel beklentileri, yenilikleri ve fırsatları bu amaçlar ve beklentiler için ön plana çıkarabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Campbell den öldürülmesini istediği kişilerin isimlerini mendile yazmasını ister. Yenilikler, fırsatlar ve amaçlar dahilinde karşısına çıkan insanlarla olan iletişimini sorgulayan karakterimiz, süreç içerisinde başka noktalara değinmiş olur.
İlk başta işi şaka sana Campbell eğlencesine isimleri yazar. Haliyle de durum biraz derinleşmeye başlar ve yenilikleri de kendi içine çıkarır. Bu da bazı konularda sorun demektir. Sonradan listedeki herkesin öldürülmeye başlamasıyla olayın sadece şaka olmadığını anlamıştır. Profesyonel olarak bir tetikçi ile konuşan karakterimiz, sonra bu konuda neler yapacağını ve nasıl ilerleyeceğini düşünmektedir. Sizce bu durumdan kurtulacak mıdır? Yoksa yeni bir yol mu çıkacaktır karşımıza.

Aksiyon filmlerin olmazsa olmazlarından!

Aksiyon filmlerin olmazsa olmazlarından olan oyuncuları ön plana çıkaran bu film, pek çok kişiye etki ediyor. Filmle ilgili seçimler ve yenilikler bu şekilde ilerleyecek gibi geliyor.

Tür : Sinema
Oyuncular : Cuba Gooding Jr., Cole Hauser, Jonathan LaPaglia, Ginny Weirick
Yönetmen : William Kaufman
Filmin süresi de 110 dakika olarak sunuluyor.
Şimdiden keyifli seyirler diliyoruz. Bu konuda organize edilen ve aşama aşama yenilikleri ortaya çıkaran bu film, lezzetli bir sinema süreci yaşamanızı sağlayacaktır.

İntikam Listesi (The Hit List) Fragman

 

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir