Kapat
Oyun 0

PlayerUnknown’s Battlegrounds 30 Milyondan fazla oyuncuya sahip

PlayerUnknown’s Battlegrounds geçtiğimiz günlerde erken erişimden çıkmış ve 1.0 sürümünü yayınlamıştı. Yayınlandıktan sonra PUBG Corps. tarafından yapılan açıklamalarda PC ve Xbox One’da dünya çapının 30 Milyon oyuncuyu geçtiği belirtildi.

PUBG Corp CEO’su CH Kim basın bültenine “2017, PlayerUnknown Battlegrounds için olağanüstü bir yıl oldu. Bilgisayar platformunda ve Xbox oyun ön izleme programında dünya genelinde 30 milyondan fazla oyuncuya sahip, bu yıl yaşadığımız başarıyı, PUBG Corp.’daki en iyi oyunu yapmak için tutkumuzun hepimize ilham kaynağı olan topluluğa borçluyuz” açıklamasını yaptı.

PUBG 1.0, 21 Aralık tarihinde çıkmıştır ve oyuna yeni Miramar haritası, yeni silahlar, yeni araçlar ve mekanikler eklenmiştir. Ayrıca optimizasyon ise daha iyi bir hale getirilmiştir. PUBG geliştiricisi 1.0 güncellemesinin bir son olmadığını ve 2018 için büyük planları olduğunu da belirttiler.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Steam kış indirimlerinde indirime girmemiş ve 69,00 TL fiyatı ile mağazada bulunmaktadır.

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir