Kapat
Sinema 0

Yataklı Sinema şimdi İstinye Park’ ta!

Güney Kore‘ nin sinema salonlarının devi CJ CGV, Türkiye‘ nin en büyük sinema zinciri olan Mars Cinema Group‘ u 800 milyon dolara satın aldı. Bu satın alma sonucu yenileme çalışmalarına başlayan büyük firma ilk olarak İstinye Park‘ ta gündeme düşecek denemeler yaptı.

Güney Kore‘ de yaygın olarak kullanılan yataklı sinemayı İstinye Park‘ ta deneyen şirket, bu sinema salonu için özel bir alan hazırlarken iki farklı salon kurguladı. Açılan bu sinema salonunda locaların fiyatı 150 lira. Aynı zamanda içecek ve mısır sınırsız olarak veriliyor. Sinema salonunun en önemli özelliklerinden biri ise reklamların ve film arasının bulunmaması. Tabi ki bu noktada aklımıza takılan bir kaç soru mevcut.

Yataklar nasıl temizlenecek? Film arası yoksa mısır ve içeceğini yenilemek isteyenler, ihtiyacını gidermek isteyenler filmin belkide önemli bir kısmını kaçıracak. Bunlar gibi merak edilen daha bir çok soruya henüz bir cevap vermek mümkün değil. İlerleyen zamanlarda yeni bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız takipte kalın.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir