Kapat
Haberler 0

Tomb Raider filmi için poster yayınlandı!

Alicia Vikander’ın Lara Croft olarak oynadığı ve Roar Uthaug tarafından yönetilen film Tomb Raider için yeni bir poster paylaşıldı. İlk Tomb Raider filmi 2001, ikinci filmi ise 2003 yılında çıkmıştı. Yeni çıkacak olan Tomb Raider ise 16 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek.

Tomb Raider ile ilgili WarnerBrosTurkey kanalından paylaşılan fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Videonun altında paylaşılan film tanıtım yazısı: “Lara Croft egzantrik maceraperest bir babanın başına buyruk kızıdır ve babası o daha gençken ortadan yok olmuştur. Bu genç kız artık 21 yaşındadır bir hedefi ya da amacı olmaksızın bir bisiklet kuryesi olarak Doğu Londra’nın trend sokaklarını zar zor kirasını ödeyerek ve nadiren okula giderek seyahat eder. Kendi yolunda ilerlemek için sadık olduğu babasının bilinen imparatorluğunun başına geçmeyi reddeder ve babasının öldüğü düşüncesini kabul etmez. Gerçeklerle yüzleşince ve 7 yıl ondan ayrı geçirince, Lara’da bu gizemli ölümün bulmacasını çözmeye neyin ittiğine anlam veremez. Babasının son isteklerine karşı, Lara her şeyi arkasında bırakır ve babasının son olarak bulunduğu yere Japonya’nın sahil kıyılarında bulunduğuna inanılan mitolojik efsanevi mezarlığa doğru yola çıkar. Görevi kolay olmayacaktır. Adaya ulaşmak bile fazlasıyla tehlikelidir. Lara’nın kıvrak zekası, inancı ve kendiliğinden gelen inatcılığı ile aşamayacağı engel kalmaz ve bu bilinmez yolculuğunda kendi sınırlarını zorlamayı öğrenmelidir. Bu riskli maceradan kurtulabilirse Tom Raider ismini hakedicektir.”

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir