Kapat
Android 0

Samsung’ un kapaklı telefon serisinin devamı Fonder 2..

89.8% Ortalama Puan

Samsung Galaxy Fonder 2

Fonder 2 inceleme detayları.

İşlemci
%85
Ram
%95
Kamera
%87
Görünüş
%90
Teknik Özellikler
%92

Samsung’un geçtiğimiz yıl başlattığı kapaklı Android telefonu bu sene de yenisi geliyor.

Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy Folder adıyla yılların efsane tasarımı kapaklı telefonlarını Android dünyasına çıkarmış ve kısmen ilgi de görmüştü. Ancak Samsung, bu tarz telefonları sevenler için seriyi devam ettiriyor. Geniş bir kitleye ulaşamasa da kapaklı telefon sevenler kitlesini elinde tutmak isteyen Samsung böyle bir yaptırımda bulundu.

1.4GHz hızında ve 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 425 çip seti ile Adreno 308 grafik işlem birimine sahip olan Samsung Galaxy Folder 2, 2GB RAM ve 16GB da depolama alanına sahip. Aynı zamanda 128GB’ a kadar MicroSD kart desteği de sunan cihaz 3.8 inçlik 480p TFT LCD ekran barındırıyor. Tabii günümüz için çok düşük gibi gelse de kapaklı bir telefondan bahsettiğimiz için gayet yeterli diyebiliriz. 2 GB RAM’ de fazlasıyla yeterli gibi.

Bu sistemi 1.950mAh batarya ile taçlandıran Samsung, kamera konusunda ise 8MP arka ve 5MP ön kamera da sunuyor. Ki bu da bu tarz bir telefon için kesinlikle yeterli denebilir. İlk olarak Çin’de satışa çıkacak telefonun diğer pazarlara ve özellikle Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise şu anda belli değil. Kesinlikle kapaklı telefonların en iyisi olup başka rakibi bulunmayan Fonder 2′ nin Türkiye fiyatı da doğal olarak belli değil.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir