Kapat
Oyun 0

Resident Evil 7 oyunu yeni tanıtım videosu!

Resident Evil 7 yeni bir video ile karşınızda

24 Ocak 2017 yılında piyasaya sürülmesi planlanan Resident Evil 7 oyunu hakkında yeni bir TV reklamı paylaşıldı. Capcom Resident Evil 7 ile ilgili yeni videoyu biohazard adlı Japonya Youtube kanalından paylaştı. Yeni videosunda, bütün izleyenleri Baker home’da büyük bir korkuyla içine çekiyor. Sizin de izlediğiniz gibi içinde her türlü korkunç varlık görülebilir. Bu videoda arka planda “Go Tell Aunt Rhody” şarkısı çalmaktadır ve bu arka plan müziği ile işler daha da geriliyor.

Daha öncede Resident Evil 7 ile ilgili bir haber paylaşmıştık şimdi ise yeni bir TV reklamı ile tekrardan bir bakalım. Hazır Ocak ayı da yaklaşmışken.

İşte o yeni video:

Resident Evil 7/Biohazard 7 Beginning Hour demosu şuan PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında mevcut. PC platformunada bu ay geliyor, 19 Aralıkta.

Resident Evil 7 hakkında bir başka haber ise, Capcom bu oyunun ilk gününde 4 milyon kopyanın satılacağını umduğunu söyledi. Bakalım Capcom bu konuda haklı çıkacak mı?

Resident Evil 7 daha çok korku oyunu atmosferi veriyor. Resident Evil 4,5,6 oyunlarında böyle bir atmosfer görememiştik. Oyun genel olarak Aksiyon oyunu havasındaydı. O oyunlarda elbet güzeldi ama eskisine göre daha farklı bir havası olduğu gerçek. Şimdi ise gerçek bir korku oyunu hissiyatı veriyor. Bakalım Ocak’ta bizi ne gibi korku dolu anlar bekliyor olacak.

Resident Evil 7, 24 Ocak 2017 tarihinde bütün platformlara çıkacak yani Resident Evil  7: The Final Chapter filminden bir kaç gün önce. Hazır sözü gelmişken Resident Evil 7: The Final Chapter’ın 27 Ocakta sinemalara gireceği de biliniyor.

Resident Evil 7: The Final Chapter filminin tanıtım videosu:

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir