Kapat
Otomotiv 0

Renault Koleos Türkiye’de Satışa Sunuldu

Renault’un yeni Koleos tasarımı, ileri teknolojik donanımı ve yeni tasarımıyla beklentileri karşılayacak bir D segmenti araç olarak karşımıza çıktı.

D segmenti bir araç olan yeni Koleos bir SUV’dan beklenen bütün özellikleri bizlere sunuyor. Yenilenen Captur ve Kadjar’ın ardından Koleos’un da pazara sürülmesiyle beraber SUV serisinin tamamlandığını görüyoruz.

Yeni Koleos 4×4 ve 4×2 seçeneklerine, 210 mm zemin yükseklliğine ve kaslı çizgilere sahip olan bir tasarımı var. Bu özellikle her türlü arazide size rahat sürüş keyfi sunar. Yeni Koleos sınıfının en iyisi diyebiliriz. Havalandırma ve ısıtma özelliğine sahip olan koltukları, 298 mm arka diz mesafesi olan Koleos konforu da kullanıcılarına sunuyor. Araçta keyifli yolculuk yapılabilmesi adına arka koltuklara kadar açılır tavan da yer alıyor.

Yeni Koleos’un far tasarımı ise Renault’un yeni far tasarımları kullanılarak yapılmış. Farlar tasarımıyla dikkat çektiği kadar diğer farlara göre yüzde 20 oranında daha güçlüdür. Araç tamamen yenilenen tasarımıyla D segmentinin zarif görüntüsünü SUV araçlarla birleştiriyor. Aracın tasarımında yer alan güçlü ve kaslı hatlar macera tutkusuyla sağlamlığı temsil ediyor.

Yeni Renault Koleos ülkemizde 8 Haziiran 2017 tarihinde satışa sunulacak. Satış fiyatı ise 162 bin 500 TL olarak belirlendi. Araç yüksek zemine sahip olduğu için her türlü arazide yolduluk yapabilirsiniz. Aracın sürüş pozisyonununda yüksek olması görüş mesafenizi maksimum kaliteye yükseltmeyi başarıyor. Aracın renkleri; elmas beyaz, ultra gri, Muson gri, lagün mavi ve mineral bej renkleridir.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir