Kapat
Otomotiv 0

BMW X7 Resimleri, BMW X7 Consept Resimleri..

BMW X7 Geliyor, BMW X7 Resimleri, BMW X7 Consept Resimleri..

Frankurt Uluslararası Otomobil Fuarı 2017 etkinliğinde ilk kez tanıtıma çıkacak olan BMW Consept X7 iPerformance için çıkan görüntüler daha otomobil gösterilmeden kendine hayran bırakıyor. BMW X7 konsepti şirketin bugüne kadarki en büyük SUV modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Alman otomobil üreticisi BMW yeni crossover modeli ile üç oturma sırasına sahip X5 modelinin üzerine çıkmayı hedefliyor. Hibrit modeli de sunulacak olan X7 öncesinde şirketin yeni 8 serisi ve Z4 ile oldukça yoğun ve çıtayı yükselten bir dönem geçirdi.

Öncelikle BMW tarafından, tescilli böbrek ızgaraların ön tarafta oldukça büyük kullanılmış olması dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca ekstra ince LED ön farlar araca agresif bir görünüm sağlamış. Otomobil üç sıralı koltuk için sağlanan fazlasıyla alan ve büyük tekerleklerle oldukça başarılı bir genel profil çiziyor.Zamanın büyük bir çoğunluğunu otomobilde geçirecekler için bolca teknoloji barındıran X7, güncellenmiş iDrive bilgieğlence sistemine de sahip. Her koltuğun arkasında eğlence ekranları yer alan araçta şarkı sırasını da yolculara ayarlama imkanı sunuyor. Ayrıca navigasyon sistemiyle etkileşime girebileceğini ve diğer ekranlara içerik gönderebileceğini de söyleyelim. Otomobilde tamamen cam tavan ve deri, ahşap detaylar dikkat çekiyor.

 

BMW Concept X7 iPerformance modelinin güç aktarma organları hakkındaysa pek fazla bilgi verilmiyor. Bu detayları ise fuarda öğrenebileceğiz gibi gözüküyor.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir