Kapat
Otomotiv 0

Toyota RAV4 2019 model özellikleri ve resimleri..

Toyota RAV4 2019 resimleri, Toyota RAV4 2019 özellikleri, Toyota RAV4 nasıl?, Toyota RAV4 2019 fiyatı, Toyota RAV4 2019 elektrikli mi?, Toyota RAV4 2018 resimleri, Toyota RAV4 2018 özellikleri ve fiyatı, Toyota RAV4 arazi SUV Japon arabası.

Yeni tanıtılan SUV model arazi araçlarından biri olan Toyota RAV4 tasarımıyla ve özellikleriyle kendine hayran bıraktı.

Toyota RAV4 Tasarımı

Toyota RAV4 saldırgan ve erkeksi tasarımı ile ön plana çıkıyor. Honda CR-V ile aynı boyutlarda olan yeni model Toyota RAV4 tasarım olarak bir çok rakibini geride bırakıyor. Renk seçenekleri ve iç dizaynıyla da öne çıkan SUV araç tercih edenlere başarılı bir tasarım sunmuş.

Toyota RAV4 Özellikleri

2019 model Toyota RAV4 yeni motor seçenekleriyle birlikte geliyor. Henüz tüm detayları ve özellikleri açıklanmayan SUV model araç hakkında bazı tahminler bulunuyor. 2.5 litrelik bir benzinli motora sahip olacak RAV4, sekiz vitesli otomatik şanzımanla birlikte geliyor. Ülkemiz için oldukça yüksek olan bu motor hacminin vergisi de bir hayli yüksek olacak gibi duruyor. Benzinli modelin yanında performans odaklı bir hibrit modelinde geleceği RAV4, CVT şanzımanla desteklenecek. Aynı zamanda dört çeker özelliğinin seçenek olarak sunulacağı sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor.

Toyota RAV4 İç Tasarım

Toyota’ nın TNGA mimarisi üzerine kurulan RAV4 modeli dışarıdan küçük görünmesine rağmen içeriden oldukça geniş bir alan sunuyor. Aracın iç dizaynı işe klasik Toyota modelleri gibi sade ama yeterli bir şekilde geliyor. 2019 model RAV4 eski modele göre oldukça yüksek bir premium hissiyat sunuyor. Aynı zamanda Apple CarPlay desteğine sahip bir multimedya sistemi araçta bulunuyor.

 

 

 

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir