Kapat
Online PDF Editörü PDF Candy Nedir?
İnternet 0

Online PDF Editörü PDF Candy Nedir?

PDF Candy nedir? PDF Candy, birçok özelliğin bir arada bulunduğu ücretsiz bir PDF düzenleme aracıdır. İçerisinde bulunana 40’tan fazla araç sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm PDF düzenlemelerini yapabilirsiniz. Ayrıca bu araçta normalde ücretli olan birçok özellikten de ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Kısacası PDF Candy oldukça gelişmiş özelliklere sahip, OCR desteği ile belgeleri tarayabileceğiniz ve kullanımı oldukça kolay bir PDF düzenleme aracıdır.

PDF Candy Nedir?

PDF Candy, birçok kısmı ücretsiz olan çok amaçlı bir PDF programıdır. Piyasada oldukça fazla ücretsiz PDF aracı bulunsa da bu kadar kapsamlı ve birçok özelliğe sahip bir PDF aracı bulmak kolay değildir.

PDF Candy, web tabanlı bir düzenleyici olmasından dolayı kullanımı biraz karmaşık olabilmektedir. Her şeyi tek bir sayfadan halletmeniz gerekir. Araç seçme işlemini yapmak içinse önce bu sayfadan bir araç seçmelisiniz. İsteğinize göre bir araç bulmak için 40’tan fazla seçenek bulunmaktadır. Araç seçme işlemini yaptıktan sonra ise dosyayı yükleyip PDF Candy’nin işlem yapmasını beklemek olacaktır.

PDF Candy sayesinde dosya üzerine metin ekleme, metin düzenleme ve işaretleme gibi birçok farklı işlem yapabilirsiniz. Belgenize bir filigran ekleyebilir, yeniden düzenleyebilir ve sayfalar ekleyip bölebilirsiniz. Ayrıca dosyalarınızı PDF’e veya farklı dosya türlerine dönüştürebilirsiniz.

Tüm bu görevleri ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak PDF Candy bu kullanıma saat de sadece bir kere izin vermektedir. Özgürce bir kullanım yapmak içinse aylık 6 dolar veya yıllık 48 dolar ödemeniz gerekmektedir. Yada tek seferde 99 dolar ödeyerek bu hizmeti ömür boyu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

PDF Candy’nin yapısı biraz karışık olsa da oldukça kullanışlıdır. PDF Candy kullanmak için web uygulamasını veya masaüstü uygulamasını kullanabilirsiniz. Eğer herhangi bir satın alma işlemi yapacaksanız masaüstü uygulamasını kullanmak sizin açınızdan daha iyi olacaktır. PDF Candy sizin tüm PDF düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yetkinliktedir. Bu konuda bir PDF düzenleme programı arıyorsanız PDF Candy’i tercih edebilirsiniz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir