Kapat
Kablosuz İnternet Hizmeti DorukNet Wispotter Nedir?
Teknoloji 0

Kablosuz İnternet Hizmeti DorukNet Wispotter Nedir?

Halka açık alanlarda internet kullanmak için genelde erişim sağlayabileceğimiz bir Wi-Fi bağlantısı ararız. Son dönemlerde popüler olan Wispotter tamda bu işe yarıyor. Peki Wispotter nedir? Wispotter kullanmak güvenilir mi?

Günümüz dünyasında internet olmadan bir şeyler yapabilmek oldukça güçtür. Özellikle telefonumuz internet olmadan çoğu işlevini kaybetmektedir. Bu durumda da mobil paketlerimizin yetersiz kaldığı durumda bir Wİ-Fİ ağına ihtiyaç duymaktayız.

Bu gibi durumlarda Wispotter gibi ortak bir Wİ-Fİ ağına bağlanmamız gerekiyor. Peki Wispotter kullanmak ne kadar güvenli? Bu konuda bilgi sahibi olmak için önce Wispotter’ın ne olduğunu bilmek gerekiyor.

Wispotter Nedir?

DorukNet tarafından geliştirilen ve kullanıma sunulan Wispotter hizmeti, restoran ve kafe gibi pek çok kişinin ortak kullanımına açık alanlarda kablosuz internet erişimini sağlamaya yarayan bir sistemdir. Wispotter kullanırken herhangi bir şifre girmenize gerek yoktur. Sadece kısa süren bir hesap oluşturma işlemini tamamlayıp Wi-Fi’ye bağlanabilirsiniz.

Wispotter hesabı oluştururken telefon numarası veya e-posta kullanabilirsiniz. Daha sonra ise şifreye ihtiyaç olmadan hesap bilgilerinizi girerek ücretsiz bir şekilde internete erişim sağlayabilirsiniz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir