Kapat
Android 0

Need for Speed: No Limits Android’de!

Need for Speed: No Limits VR versiyonu artık Android için hazır!

Electronic Arts Need for Speed: No Limits oyununu sanal gerçeklik ile piyasaya sürdü. Oyun Daydream VR platformunda çalışıyor.

Google’ın sanal gerçeklik platformu olan Daydream VR için bir çok önemli ve güzel oyunlar çıkmaya başladı. Sanal gerçeklik teknoloji dünyasında önem kazanmaya devam ediyor.needforspeedvr2

Şimdi ise bu önemli oyunlardan biri olan Need for Speed: No Limits VR, Android için yayınlandı.

Birinci Kişi bakış açısına(FPS) sahip olan oyunda sürücü koltuğuna geçerek sanal gerçeklik gözlükleri ile gerçek bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Oyunda mobil cihaza göre de gayet iyi bir grafik bulunmaktadır.

Henüz sadece Android işletim sistemlerinde bulunuyor. Oyunun fiyatı 39,99 TL Google Play Store‘da satışa sunuldu. Ülkemizde henüz Daydream VR bulunmamakta yani diğer VR gözlükleri ve Cardboard ile çalışmamaktadır. Herhangi bir şekilde Daydream VR’a sahip iseniz oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bütün yarış seven oyuncularımıza iyi eğlenceler diliyoruz.

Daha fazla oyun ve teknoloji haberleri için Aslantek: Teknoloji ve Oyun Haber Sitemizi takip edebilirsiniz.

Eğer Daydream VR’a sahip değilseniz oyunu kesinlikle almamanızı tavsiye ederiz yoksa paranızı çöpe harcamış olursunuz.

daydream

Okuduğunuz için teşekkürler daha fazla oyun ve teknoloji haberleri için Aslantek: Teknoloji Haber Sitemizi takip edebilirsiniz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir