Kapat
LG G6 Plus tanıtıldı!
Android 0

LG G6 Plus tanıtıldı!

LG’nin amiral gemisi LG G6‘nın üstüne çok büyük bir buluş getirmeyen LG G6 Plus, resmi olarak tanıtıldı.

5,7 inç’lik QHD ekrana sahip LG G6 Plus’ın depolama alanı, 128GB’a yükseltilmiş. Standart LG G6’da sadece 32GB’lık depolama alanı buluyorduk. LG G6 Plus, kulaklık girişine Hi-Fi Quad DAC modülünü ekleyerek yüksek kalitede ses de sunuyor. Kutusundan B&O Play kulaklıklar çıkan LG G6 Plus, Optical Astro Black, Marine Blue ve Terra Gold renk seçenekleriyle gelecek.

LG G6 Plus’ın öteki özellikleri, LG G6 ile benzer. Yani telefonda yine (eski) Snapdragon 821 işlemci, 4GB RAM ve ilk önce belirttiğimiz 5,7 inç’lik QHD ekran bulunuyor.

LG G6 Plus’ın fiyatı ve çıkış tarihi, firmaya tarafından “her pazarda yerel olarak açıklanacak”.

G6’ya Yeni Özellikler

G6 Plus, LG G6’yı sevindiren haberlerle geldi çünkü LG G6 için önümüzdeki haftalarda ve aylarda yeni bir güncelleme yayınlanacağı ortaya çıktı. Bu güncellemeyle gelecek olan Face Print işlevi, G6 ve G6 Plus’ı telefonu yüzünüze dürüst tutarak bir saniyede açmanızı sağlayacak. LG, bu teknolojinin öteki yüz tanınma teknolojilerden “daha kuytu kullanıldığını” iddia ediyor fakat bu iddianın ne dek geçerli olduğunu testimizde göreceğiz.

Yeni Low Power Consumption işlevi ise LG G6’nın batarya ömrünü uzatmanızı sağlayacak. Son olarak Yazılım güncellemesi, kameranın önünü parmağınızla yanlışlıkla kapattığınızda sizi uyaracak.

Önceki HaberTwitter’ın Eski Tasarımına Geri Dönüyoruz! Sonraki HaberNokia Zeki Telefonlar Vodafone’da Satışa Çıkıyor

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir