Kapat
Game of Thrones'un yeni fragmanı savaşın habercisi
Sinema 0

Game of Thrones’un yeni fragmanı savaşın habercisi

Televizyon tarihinin en sevilen dizileri aralarında bulunan Game of Thrones, bu yaz yedinci sezonu ile ekranlara geri dönecek. Bütün dünyada milyonlarca birey göre yaklaşık olarak gün farzedilen yeni sezonun yaklaşması ile birlikte HBO da dizinin tanıtım çalışmalarına hız verdi. Yeni sezonun birincil fragmanını geçtiğimiz ay yayınlayan HBO, bugün yeni bir fragman daha yayınladı.
Yazının bundan sonraki bölümü ve yayınlanan yeni fragman hemen şimdi 6. sezon finalini izlemeyenler için ağır spoiler içerir.
Yayınlanan bu yeni fragman, dizinin ilk gününden beri beklenen iki büyük savaşın sonunda gelip çattığını gösteriyor. Bir yandan Daenerys Targaryen’in Yedi Krallık’ı geri alma savaşı kızışırken, bir yandan da kuzeyden yaklaşan risk bütün diyarı tehdit ediyor.
Ayrıca Bkz.Star Trek: Discovery’nin yayın tarihi açıklandı
Game of Thrones, uyarlandığı kitap serisini geçtiğimiz sezon geride bıraktığı için yeni sezonda izleyicileri nelerin beklediği belirsizliğini koruyor. Yayınlanan bu yeni fragman ise müthiş bir sezonun bizleri beklediğini gösteriyor. Dizinin 7. sezonu 16 Temmuz’da başlayacak.
 

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir