Kapat
Genel 0

Dünyanın En İyi Arkadaşlık Uygulamaları

Yalnızlığınıza son vermek için kullanabileceğiniz dünyanın en iyi arkadaşlık uygulamaları, milyonlarca insan tarafından tercih edilen uygulamalar olarak dikkat çekmektedir. Bunların yanı sıra Türkiye’nin en büyük arkadaşlık uygulamalarına da, bu listede yer verdik.

Arkadaşlık Uygulamalarını Sıralamak Gerekirse

Siberalem.com

Her ne kadar sadece Türkiye’de hizmet veren bir arkadaşlık uygulaması olsa da, 7 milyonu aşan üye sayısıyla Siberalem Türkiye’nin en büyük arkadaş ve eş bulma platformu olarak öne çıkmaktadır.

Büyük olduğu gibi ayrıca Türkiye’nin en eski arkadaşlık sitesi olma özelliğini taşıyan Siberalem, aradığınız kriterlere uygun karşı cinsten arkadaşı kısa sürede bulabileceğiniz bir yerdir. Uygulama özelliklerini sınırsız olarak kullanmak için, aylık ücretli üyelik almanız gerekmektedir.

İstanbul.net

İstanbul.net Magnet siteleri arasında yer almaktadır. Yine Türk kullanıcılara hitap eden bu platform, aylık ücretli üyelik alınarak tüm özelliklerini ücretli üyelere açmaktadır.

Bu site üzerinden alacağınız gold üyelik ile Magnet arkadaşlık platformunun 50’nin üzerindeki şehre özel olarak sunduğu arkadaşlık sitelerinden de sınırsız bir şekilde, yararlanmak mümkün olmaktadır.

Badoo

Birçoğumuzun bildiği gibi Badoo uygulaması, dünyanın en iyi arkadaşlık uygulamaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. An itibarıyla 400 milyondan fazla üyeye sahip olan uygulama, dünyanın farklı ülkelerinden arkadaş edinmek isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Bu uygulama sayesinde, bulunduğunuz ülkeden arkadaş edinmek de oldukça kolaydır. Uygulamayı Türk kullanıcılarda kullanıyor olsa da, yabancı üye sayısı doğal olarak çok daha fazladır. Sınırlı özelliklerini ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Badoo, detaylı kullanım için aylık üyelik ücreti ödemeniz gereken bir yerdir.

Skout

Yine sayısı milyonları bulan ve 50 milyonun üzerinde indirilen yabancı arkadaşlık uygulamalarından biri olan Skout, bir arkadaşlık uygulaması olmanın yanı sıra canlı videoya yapabileceğiniz bir platform olarak dikkat çekmektedir. Uygulamanın kısmi özelliklerini ücretsiz kullanabilirken, tüm özelliklerini kullanmak için üyelik ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Hot Or Not

Uygulamalarında genel çalışma mantığı yukarıda sayılanlar gibi olsa da, biraz daha Facebook mantığıyla özdeşleşmiş durumdadır. Uygulama içerisinde farklı interaktif oyunları oynayabileceğiniz gibi, dünya genelinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Hoott

Diğerlerine göre dünyanın en iyi arkadaşlık uygulamaları arasında yeni sayılabilecek Hoott, kısa sürede 4 milyon üye sayısına ulaşmıştır. Uygulama üzerinden açacağınız profilinize kendi video ve fotoğraflarınızı yükleyebilir, ilgi alanlarınızı diğer insanların görmesini sağlayabilirsiniz.

En İyi 10 Android Yabancı Dil Uygulamaları  Başlığı altında, ihtiyaç duyabileceğiniz en iyi 10 Android yabancı dil uygulaması hakkında bilgiler verdik.

{Onur}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir