Kapat
Sinema 0

Deadpool 2’nin Fragmanı Sızdırıldı!

Deadpool 2 Fragmanı Sızdırıldı!

İlk filmi ile izleyicilerin büyük beğenisini toplayan Deadpool, hayranlarını sevindirecek bir haberle karşı karşıya. Ortaya çıkan sızıntıya göre, Deadpool 2’ni  fragmanı sızdırıldı!

Deadpool’un ikinci film çalışmaları hala devam etmekte. Devam filmini büyük bir heyecan ile bekleyen seyircilere sevindirici bir haber geldi. Merakla beklenen Deadpool 2’nin fragmanı basına sızdırıldı.

Daha önceden YouTube üzerinden Deadpool 2’nin fragmanının sızdırılmasının peşinden, yetkili kişiler olayı hızlıca fark edip, sızdırılan görüntüleri kaldırtmış idi.Bu işin peşini bırakmayan kullanıcılar ise, sızıdırılan Deadpool 2 fragmanını çeşitli platformlardan paylaşmaya devam ettiler.Sızdırılan fragmanda şimdilik Logan filminin gösterimlerinden önce reklam olarak sunulmakta olduğunu söylemeden geçmeyelim!

Hala  yapımcılar tarafından resmi bir fragman yayımlanmadı. Ancak yetkililer yakın  zamanlarda resmi fragmanı yayımlayacaktır.Sızdırılan fragmana göz atacak olursak, her zaman ki gibi espritüel kişiliğinden aman vermeyen Deadpool, fragmanda Superman’e birçok göndermede bulunuyor. Yine eğlenceli ve bol aksiyonlu bir filmin bizi bekleyeceğini tahmin etmek çokta zor olmasa gerek. Fragmanın sonunda belirtilen çıkış tarihi ise  ”Yeteri Kadar Yakın Değil” kelimeleri ile belirtiliyor.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir