Kapat
Beklediğimize değecek!
Android 0

Beklediğimize değecek!

Google’ın geçen senenin Pixel ve Pixel XL modellerinin devamı olacak amiral gemilerini hala görmedik. Pixel 2 telefonların Ekim ayında ortaya çıkması bekleniyor ve internete yeni sızan teçhizat özelliklerine bakacak olursak, beklediğimize değecek.

Sızan bilgilere kadar, telefonun 2.4GHz Snapdragon 835 CPU’su, 4GB RAM’ı, 128GB dahili depolama alanı ve 4K destekli 12-megapiksel bir arkadaki kamerası bulunuyor. Ön kamerası ise 7 megapiksel.

Bu özellikler Pixel 2 cep telefonlarıyla ilgili duyduğumuz daha önceki söylentilerle öyle ya da böyle aynı, ve eğer bunlar doğruysa, Apple ve Samsung’un 2017’deki amiral gemileriyle başa baş olacaklar. bu arada unutmayın, iki, olur ya de üç tane Pixel 2 telefonun ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Sızan özelliklerin en göze çarpanıysa 2,560 x 1,312 çözünürlük ve 5.6 inç ekran. Bu da çağırmak oluyor ancak bu daha büyük olan bir modelin özellikleri. Keza Google’ın, Samsung Galaxy S8 ve LG G6 gibi 18:9 ekran oranına geçtiğini görüyoruz.

Tahmini Pixel 2 açıklanma tarihinden yalnızca dört ay uzaktayken ve söylentiler gelmeye devam ederken, şimdiye kadarki spekülasyonlara bakarak şunu söyleyebiliriz: Su geçirmez, kulaklık jakı olmayan ve nispeten pahalı telefonlar görmeye hazırlanın…

Önceki Haber7-zip ile dosyalarınızı sıkıştırın!  

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir