Kapat
Aorus GTX 1070 Gaming Box satışa çıkıyor
Donanım 0

Aorus GTX 1070 Gaming Box satışa çıkıyor

Gigabyte’ın harici grafik gücüne gereklilik duyanlar için geliştirdiği ekran kartı kutusu Aorus GTX 1070 Gaming Box satışa çıkıyor. Işyeri maliyeti azaltacak çözümlerle kutunun daha pozitif kitleye hitap etmesini sağlamış.

 

Küçük boyut

 

Aorus GTX 1070 Gaming Box, bütün yükseklik bir GeForce GTX 1070 yerine tek fanlı mini-ITX bir ekran kartı barındırıyor. Böylece kutunun boyutları epeyce küçülmüş. bununla beraber ekran kartı lehimli olarak geliyor. Yani kutuyu başka bir ekran kartı ile kullanamıyorsunuz. Bu bakımdan sonraki dönemlerde GTX 1070 geride kalmaya başlayabilir.

 

Kutuda 450W enerji kaynağı yer alıyor. Ekran kartının fanının yanında kutunun kendisinde de bir fan bulunuyor. Thunderbolt 3 destekli USB Tip-C portu üzerinden dizüstü modellerinizi şarj da edebiliyorsunuz. Ayrıca USB 3.0 portlarında Qualcomm Quick Charge 3.0 ve USB PD 3.0 süratli çok miktar teknolojileri mevcut.

 

Keza Bkz.Casper, oyuncular için Excalibur G600 dizüstü bilgisayarını duyurdu

Harici grafik kartı avantajının yanında ürünün genişleme imkanları da epeyce sinyâl. Hem 16 milyon özelleştirilebilir RGB renk yelpazesi ile de oyuncuların takdirini kazanacak.

 

Aorus GTX 1070 Gaming Box kutusunun fiyatı 600$ olarak kesin. Kaynaklar piyasadaki en ucuz harici ekran kartı kutusundan 100$ daha düşük fiyata sahip olduğunu belirtiyor. aynı zamanda ekran kartının lehimli olduğunu bitmiş hatırlatalım.

 

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir