Kapat
Otomotiv 0

Yeni Citroen C3 fiyatı ve özellikleri belli oldu.

Yeni Citroen C3 fiyatı ve özellikleri belli oldu. İşte özellikleri..

Özellikle yeni kamerasıyla dikkat çeken Citroen’in yeni otomobili olan C3’ün Türkiye fiyatları ve özellikleri belli oldu.

Son dönemde özellikle reklamlarda fazlasıyla gördüğümüz Citroen’in kamera özelliği olan yeni otomobili C3’ün fiyatları da açıklandı. İlk olarak tasarımına göz gezdirdiğimizde C4 Cactus’ten ilham alınarak airbump desteğine sahip olan araçta farklı gövde ve tavan rengi seçmek de mümkün. Yinede Cactus’ e oldukça benziyor. Android ve iOS tarafındaki telefonlarınızı bağlamak için Apple CarPlay ve Android Auto entegreli olan bir eğlence sistemine sahip olan araç, 7 inçlik bir dokunmatik panel üzerinden tüm multimedya öğelerine yer veriyor. Mobil desteğide almış olması zamanın güzel özelliklerden.

Citroen c3 2017 fiyatı

ConnectedCAM adındaki özelliği ile dahili bir kameraya sahip olan Citroen C3, 2MP çözünürlüğündeki bu kamera üzerinden 120 derecelik geniş açılı görüntü kaydına olanak sağlıyor. Araç içi kamera sisteminin entegre olmuş hali olan Cactus, özellikle kaza olma olasılığını anladığı anda bu kamerayı devreye sokarak 1.5dk süren uzunlukta oluyor. Bu özelliğe oldukça vurgu yapılması ve dikkat çekmesi araca olan ilgiyi arttırıyor.

Yeni citroen c3

Reklamda gördüğümüz gibi sosyal medyada paylaşılabilecek şekilde fotoğraf çekimi ve maksimum 20 saniye olmak koşulu ile video kayıt alabilen ConnectedCAM, otomotiv sektörüne farklılık katacak gibi görünüyor. 1.2 ve 1.6 motor gücü olarak iki farklı seçenek sunulan aracın türkiye fiyatları şu şekilde;

Citroen C3 2017 Fiyatları:

LIVE 1.2 PureTech Motor, 82 Beygir, Benzinli, Manuel Vites: 52.250 TL
FEEL 1.2 PureTech 82 Beygir BVM5, Benzinli, Manuel Vites: 57.300 TL
LIVE 1.6 PureTech 75 Beygir S&S BVM5, Dizel, Manuel Vites: 61.450 TL
FEEL 1.6 PureTech 75 Beygir S&S BVM5, Dizel, Manuel Vites: 66.400 TL
SHINE 1.6 PureTech 100 Beygir S&S BVM5, Dizel, Manuel Vites: 69.350 TL

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir