Kapat
İnternet 0

Twitter, Kriptokrasi Reklamlarını Engelleyebilir!

Google ve Facebook’dan sonra Twitter’da cryptocurrency ile alakalı ürün reklamlarını engelleyebilir. İşte detaylar…

Sky’da yer alan bir habere baktığımızda belirtilmemiş kaynaklara göre, Twitter’ın ilerleyen günlerde kripto para cüzdanı ve coin satışlarıyla alakalı reklamları tüm dünya kapsamında engelleyebileceği ifade ediliyor. Twitter ise konu hakkında resmi bir açıklama yapmadı.

Kripto para her geçtiğimiz gün meşruluğunu çok daha fazla arttırsa bile 2017 yılının son günlerinde kazandığı popülerliğinden biraz uzaklaşmış gibi duruyor. Bunun yanı sıra birden fazla kripto para borsasında iflas edilmesi yatırım konusunda bazı şüphelere neden oldu. Seçimlere Rusya’nın el atması ve sahte haberlerle ilgili bazı önlemler almaya başlayan şirket son zamanlarda yasaklama konusunda yeni bir adım atacak gibi duruyor.

Konu hakkında çok fazla bilgi vermeyen bazı kimseler, Twitter’ın Facebook ve Google’ın aldığı kararlar gibi kullanıcılarını tehlikeden uzak tutmak için yeni kararlar alacağı yönünde. Birçok ICO ve jeton satışının belirsiz kaynaklar üzerinden gelmesi, dolandırılma olaylarını arttırabilir. Bakalım Twitter bu durum hakkında ne yapacak.

Güvenilir şekilde takipçi arttırabilmeniz mümkün. Twitter takipçi satın al işlemleri için burayı tıklayabilirsiniz!

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir