Kapat
PUBG Oynarken Kullanabileceğiniz En İyi Silahlar!
Genel 0

PUBG Oynarken Kullanabileceğiniz En İyi Silahlar!

Bir dönem dünyayı kasıp kavuran bilgisayar oyunu PUBG, daha sonra mobil platformda da oynanabilir olması ile birlikte popülerliğine popülerlik katmış ve herkesin duyduğu ya da oynadığı bir oyun haline gelmişti. Geniş kitleler tarafından severek oynanan oyunda en merak edilen konulardan bir tanesi ise bugüne kadar hep en iyi silahın hangisi olduğu olmuştur. Biz de bu yazımızda PUBG oynarken kullanabileceğiniz en iyi silahlar hangileri listeledik!

Bir ortamda hayatta kalma oyunlarından bahsedildiğinde ilk akla gelen oyunlardan bir tanesi olan PUBG, buğun bile hala güncelliğini korumaya devam ediyor. Sürekli olarak geliştirilen ve yenilenen oyun pek çok kişi tarafından oynanıyor. Bir uçaktan atlayarak sıfırdan başladığınız arenada evlerden ve garajlardan bulduğunuz eşyalar ile hayatta kalmaya çalıştığınız oyunda rakipleriniz en büyük düşmanınız. Rakiplerinizi elemek içinse ihtiyacınız olan şey tabi ki de silahlarınız.

Her savaş oyununda olduğu gibi PUBG’de de silahlar en önemli konulardan bir tanesi, ne kadar iyi ekipmana ve silaha sahip olursanız rakiplerinizin hayatta kalma şansı o kadar az. Hal böyle olunca güçsüz silaha sahip kişilerin hayatta kalma olasılığı da bir o kadar düşük. Yazımızda yer alan silahlar ise sizi rakiplerinizin bir adım önüne çıkaracak en iyi silahlar. Bunları doğru kullanırsanız rakiplerinizi elemenin önünde hiçbir engel yok!

PUBG Oynarken Kullanabileceğiniz En İyi Silahlar

Hafif Makineli Tüfekler: Vector ve UMP45

Taarruz Tüfekleri: AUG, AKM, M416 ve Groza

Yarı Otomatik Nişancı Tüfekleri: SLR ve Mini 14

Keskin Nişancı Tüfekleri: AWM, Kar98k

Bu silahlardan kendinize uygun olanları seçmek ve kullanmayı bilmek son derece önemli. Her ne kadar en iyi silahlar bu listede yer alsa da kendi oynayış tarzınıza uygun modelleri seçmek sizi bir adım öne çıkarmada son derece etkili olacaktır. Örneğin hareketli bir oynayış tarzını benimsiyorsanız şarjörlü modelleri seçmek sizin için daha avantajlı olacakken hedefinizi tek seferde yok etmek istiyorsanız keskin nişancı tüfeklerini kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra şanslıysanız ve iyi bir ekipmana sahipseniz sizden iyisi yok!

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir