Kapat
Oyuncuların Çok Sevdiği Logitech G HUB Nedir?
Oyun 0

Oyuncuların Çok Sevdiği Logitech G HUB Nedir?

Logitech cihazları kontrol etmenizi sağlayan Logitech Gaming Software’in yeni sürümü Logitech G HUB nedir?

Oyun ve iş dünyası için ekipman üreten Logitech’in cihazlarını kontrol etmenize yarayan bir program bulunuyor. Kullandığınız cihazın tuşlarını, ışıklandırmasını, hassasiyetini ve daha pek çok noktasını özelleştirebildiğiniz program pek çok Logitech ürünü ile uyumlu çalışabiliyor. Ekipmanlarını özelleştirmek isteyen kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği Logitech G HUB programının ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını bilmeyen hala pek çok kişi bulunuyor.

Logitech Gaming Software’in Yeni Sürümü Logitech G HUB Nedir?

Logitech’in kolay yönetilebilir özelleştirme programı G HUB, ilk olarak 2010 yılında Logitech Gaming Software’in yeni sürümü olarak karşımıza çıkıyor. Her geçen gün yeni özellikler ile güçlenen program 2019 yılı itibariyle tüm Logitech cihazlar ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Oldukça geniş bir özelleştirme imkânı sunan G HUB yazılımında ekipmanlarınızın ayarlarını değiştirmenin yanı sıra Discord ve OBS entegrasyonları da yapılabiliyor.

Modern ve şık tasarım çizgilerine sahip G HUB, yeniden tasarlanan başarılı bir ara yüz ile birlikte geliyor. Farenizin hassasiyet, ışıklandırma, pil ve yüzey gibi ayarlarını yapabileceğiniz yazılımda birbirinden farklı pek çok özellik bulunuyor. Bu özelliklerden bazıları günlük hayatta işinize yaramasa da başarılı özelliklerin sayısı hayli fazla. Bu da kullanıcıların Logitech ürünlerini tercih etme sebeplerinden bir tanesi oluyor.

Peki siz Logitech’in G HUB yazılımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce marka başarılı bir özelleştirme imkânı sunabiliyor mu?

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir