Kapat
Yerli Kripto Para Borsası VeBitcoin Kapandı! İşte İlk Açıklama!
Haberler 0

Yerli Kripto Para Borsası VeBitcoin Kapandı! İşte İlk Açıklama!

Kripto para dünyasında hareketli günler yaşanırken sonra şimdi de yerli kripto para borsası VeBitcoin kapandı! İşte ilk açıklama!

Geçtiğimiz günlerde Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer yurt dışına kaçmış ve Thodex kullanıcıları mağduriyet yaşamıştı. Şimdi de Thodex’den sonra VeBitcoin kapandı! Yerli kripto para borsası faaliyet durdurma kararını internet sitesinden paylaştı. İşte yapılan o ilk açıklama.

Son dönemde dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler olan kripto para dünyasında hareketli günler yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde bakım yapıldığı gerekçesiyle kapanan ve kurucusunun yurt dışına çıktığı belirlenen Thodex borsasını kullanan yatırımcılar mağdur olmuştu. Türkiye’nin dikkati kripto para gündemindeyken şimdi de bir borsa daha kapandı.

Yerli Kripto Para Borsası VeBitcoin Kapandı! İşte İlk Açıklama!

Yerli kripto para borsası VeBitoin, resmi internet sitesinde yayınladığı duyuruda finansal sıkıntılar nedeniyle faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı. Son gelişmeler neticesinde işlemlerde yoğunluk yaşandığını ve finansal olarak zorlu bir sürece sürüklendiklerini belirten borsa, en kısa sürede bilgilendirme yapacaklarını ifade etti.

VeBitcoin kullanıcıları son zamanlarda para çekme işlemlerinde sorun yaşadıklarını bildiriyorlardı. Bu durum üzerine gözler borsaya çevrildi ve hala pek çok soru işaretinin bulunduğu açıklama yapıldı. VeBitcoin’in mağduriyet yaşatıp yaşatmadığı henüz bilinmiyor. İkinci bir açıklama gelene kadar pek çok soru işareti var olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir