Kapat
Uygun Fiyatlı Giriş-Orta Seviye Sony Xperia 10 III Duyuruldu!
Haberler 0

Uygun Fiyatlı Giriş-Orta Seviye Sony Xperia 10 III Duyuruldu!

Uygun fiyatlı giriş-orta seviye Sony Xperia 10 III duyuruldu! İşte Sony’nin uygun fiyatlı yeni akıllı telefonuna dair tüm detaylar.

Akıllı telefon sektöründe her geçen gün kan kaybeden ve bir süre önce Türkiye pazarından çekilmek zorunda kalan Sony, bugün Xperia 1 III ve Xperia 5 III ve Xperia 10 III modellerini duyurdu. Uygun fiyat avantajı ile öne çıkan Xperia 10 III modeli Xperia 10 II’nin gelişmiş hali olarak karşımıza çıktı. Cihazın teknik özellikleri sınıfının gerekliliklerini karşılamaya çalışırken Sony’nin alışılagelmiş kalın çerçeveleri bu cihazda da devam ediyor.

Uygun Fiyatlı Giriş-Orta Seviye Sony Xperia 10 III Duyuruldu!

Sony’nin uygun fiyatlı yeni giriş-orta seviye modeli Xperia 10 III, 6,0 inç büyüklüğünde ve 1080p çözünürlüğünde OLED ekran ile birlikte geliyor. Ön tarafta Sony’de görmeye alışık olduğumuz kalın çerçeveler bu cihazda da devam ediyor. Üst tarafta yer alan hayli büyük çerçevenin içerisinde yer alan ön kameranın çözünürlüğü ise bilinmiyor.

Qulacomm’un Snapdragon 690 işlemcisinden gücünü alan Sony Xperia 10 III, Xperia 10 II modelinde kullanılan Snapdragon 665 işlemcisinden yüzde 30 daha fazla performans sunuyor. Xperia 10 III’ün RAM ve depolama alanı seçenekleri açıklanmazken cihazda 4500 mAh kapasiteye sahip bir batarya bulunuyor. Bu modelde parmak izi sensörü ise hemen yan tarafta yer alan güç tuşunun üzerine konumlandırılmış durumda.

Sony Xperia 10 III modelinin arka tarafında üçlü kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Cihazın kamera çözünürlükleri ise sırasıyla 12 MP, 8 MP ve 16 mm oluyor. Siyah, mavi, pembe ve beyaz olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile satın alabileceğiniz Xperia 10 III’ün fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir