Kapat
Samsung Galaxy A82 Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
Haberler 0

Samsung Galaxy A82 Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy A82 fotoğrafları ortaya çıktı! Samsung’un orta-üst segmentte konumlandıracağı yeni akıllı telefonunun görüntüleri sızdırıldı. İşte Galaxy A82’in fotoğrafları ve özellikleri!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, akıllı telefon pazarı için yeni bir model tanıtmaya hazırlanıyor. Giriş, orta ve amiral gemisi sınıfında onlarca farklı akıllı telefon modeline sahip markanın en yeni modeli Galaxy A82 olacak gibi görünüyor. Orta-üst segmente konumlandırılacak cihazın fotoğrafları sızdırılırken teknik özellikleri ise dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy A82 Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

Fotoğrafları ortaya çıkan Galaxy A82 modelinin ön tarafında delikli kamera tasarımına yer verilirken arka tarafta ise dikdörtgen bir kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Galaxy A80 modelinin devamı niteliğinde olan A82’de A80’in aksine dönebilen kamera yapısının olmadığı görülüyor. Samsung’un yeni akıllı telefon modelinde yeterince kullanışlı olmayan dönen kamera modülünü kullanmaktan vazgeçtiği anlaşılabiliyor.

Samsung Galaxy A82 Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

Fotoğrafları sızdırılan Galaxy A82’nin teknik özellikleri de en az tasarımı kadar dikkat çekiyor. Cihazın ön tarafında 6,7 inç büyüklüğünde ve Full HD+ çözünürlüğünde bir Super AMOLED ekran yer alıyor. Pek çok akıllı telefon modelinde görmeye alışkın olduğumuz delik kamera yapısı Galaxy A82’de 32 MP çözünürlüğünde karşımıza çıkıyor. Cihazın arka tarafında yer alan kameralar ise 64 MP, 12 MP ve 8 MP çözünürlüğünde video ve fotoğraf çekebiliyor.

Qualcomm Snapdragon 855+ yonga setini kullanan cihazın 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı seçenekleri ile birlikte gelmesi bekleniyor. Galaxy A82’nin 15W hızlı şarjı destekleyen 5000 mAh kapasiteye sahip bataryası bir günü rahatlıkla çıkarabilecek gibi görünüyor. Samsung’un yeni akıllı telefonuna dair diğer detayları ise cihaz tanıtıldıktan sonra öğrenebileceğiz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir