Kapat
iPhone ve iPad İçin Xiaomi Şarj Kablosu Tanıtıldı!
Haberler 0

iPhone ve iPad İçin Xiaomi Şarj Kablosu Tanıtıldı!

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden Xiaomi, iPhone ve iPad için ultra dayanıklı şarj kablosu üretti. İşte kırılan kabloların sonunu getirecek Xiaomi şarj kablosu!

Android akıllı telefonları ve birbirinden farklı teknolojik ürünleri ile adını tüm dünyaya duyurmayı başaran Çinli teknoloji devi Xiaomi, bu sefer de iPhone ve iPad cihazlar için ultra dayanıklı bir şarj kablosu geliştirdi. Kısa süre önce aksesuar üreticisi Zimi’yi satın alan marka ilk olarak Apple ürünleri için bir aksesuar üretmeyi tercih etti.

iPhone ve iPad İçin Xiaomi Şarj Kablosu Tanıtıldı!

Xiaomi’nin geliştirdiği dayanıklı şarj kablosu Type-C ve Lightning girişlerine sahip ve aynı zamanda iPhone, iPad ve iPod cihazları destekliyor. Pek çok modelde olduğu gibi bir metre uzunluğa sahip şarj kablosu 20W desteği sayesinde uyumlu cihazları yarım saatte sıfırdan %60’a şarj edebiliyor. 480 Mbps’ye kadar veri aktarımını da destekleyen şarj kablosu yalnızca şarj için değil aynı zamanda veri aktarımı için de kullanılabiliyor.

Dayanıklılığı ile ön plana çıkan ve yapılan testlerde 30.000 bükülmeden sonra bile kırılmadığı onaylanan şarj kablosunun ilginç bir avantajı da bulunuyor. Xiaomi’nin alt markası Zimi’nin geliştirdiği şarj kablosunun dayanıklılığı 18 aylık garanti altına alınıyor. Pek çok şarj kablosunda görmediğimiz bu durum markanın kendine olan güvenini de açıkça gel koyuyor. Yalnızca 12 dolar fiyat etiketine sahip şarj kablosunun ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise bilinmiyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir