Kapat
ZTE Blade 11 Prime Tanıtıldı: Bu Fiyatı Hak Ediyor Mu?
Haberler 0

ZTE Blade 11 Prime Tanıtıldı: Bu Fiyatı Hak Ediyor Mu?

Çinli akıllı telefon üreticisi ZTE’nin yeni akıllı telefonu ZTE Blade 11 Prime tanıtıldı! Giriş seviye özelliklere sahip telefonun fiyatı ise tartışma konusu oldu. İşte karşınızda ZTE Blade 11 Prime!

ZTE’nin yeni akıllı telefon modeli Blade 11 Prime, ABD’li telekomünikasyon şirketi Verizon ve ZTE ortaklığında kurulan Visible markası altında tanıtıldı. Giriş seviyeye konumlandırılan Blade 11 Prime, düşük teknik özelliklerine karşın yüksek fiyat etiketi ile tartışma konusu oldu.

ZTE Blade 11 Prime Tanıtıldı: Bu Fiyatı Hak Ediyor Mu?

ZTE ve Verizon’un yeni akıllı telefonu Blade 11 Prime, ön tarafta 6,52 inç boyutunda büyük bir ekran ile birlikte geliyor. HD+ çözünürlüğe sahip ekran, LCD panel teknolojisini kullanıyor. Giriş ve orta seviye akıllı telefonlarda görmeye alıştığımız çentik kamera tasarımının devam ettiği cihazda ön kamera 8 MP çözünürlük sunuyor.

MediaTek Helio P22 işlemcisinden gücünü alan Blade 11 Prime modeli 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile birlikte geliyor. Daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyan kullanıcılar microSD kart yardımıyla 2 TB’ye kadar ekstra depolama alanı elde edebiliyor. En güncel sürüm olan Android 11 ile birlikte gelen cihazın 4000 mAh bataryası bulunuyor.

ZTE Blade 11 Prime’ın arka tarafına baktığımızda dikey şekilde konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Sırasıyla 16 MP, 8 MP ve 2 MP çözünürlük sunan kameralar sınıfının gerekliliklerini karşılasa da günümüz teknolojisinin gerisinde kalıyor. Bugün itibariyle ABD’de satışa sunulan Blade 11 Prime, 192 dolar fiyat etiketi ile satın alınabiliyor. Cihazın ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise bilinmiyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir