Kapat
İnternet 0

Kaybolan Uçak Google Maps’te Bulundu!

8 Mart 2014’te kaybolan ve unutulan 239 yolculu uçaktan tam olarak 4 yıl geçti ve hiçbir iz bulunamamıştı. Son gelen haberlere göre uçak Google Haritalar’da bulundu.

8 Mart 2014‘te Kuala Lumpur’dan Pekin’e gitmekte olan uçak bir anda kayboldu ve Malezya Havayollarına ait MH370 sayılı Boing 777 sayılı uçak için meraklı araştırmalar henüz daha devam ediyor. 239 yolcuyla bu uçağın nereye gittiği ve 4 yıldır nasıl bulunamadığı henüz daha merak ediliyor.

Son gelen habere göre, Avustralya makine mühendisi olan Peter McMahon uçağı Google Haritalar’da gördüğünü söylüyor. Kendisi paylaşmış olduğu fotoğrafla bir açıklama yaptı. Uçak Google ve NASA’nın haritalarında görüntülenebilir durumda. Uçağın üzerinde ise birden fazla kurşun deliği yer aldığını iddia eden McMahon, yetkililer bu bakımdan olayları gizlemiş olabilir şeklinde ifadelerde bulundu.

4 yıldır süren Çin ve Malezya iş ortaklığıyla çalışmalar son zamanlarda son buldu. Ancak Malezya uçağının sır perdesi henüz daha bazı kişiler tarafından araştırılmakta. Acaba bu olayın sonunda ne gibi bir detay ortaya çıkacak merak konusu.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir