Kapat
Katy Perry, 100 milyon Twitter takipçisine ulaşan birincil kişi oldu
İnternet 0

Katy Perry, 100 milyon Twitter takipçisine ulaşan birincil kişi oldu

Amerikan pop yıldızı Katty Perry, mikro blog platformu Twitter’da 100 milyon takipçiye ulaşan birincil kişi oldu. Perry’nin başarısına uyarı çekmek isteyen Twitter, 2009’da platforma katılan sanatçının en popüler tweet’lerinin derlendiği bir video yayınladı.

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Katy Perry’nin beşinci stüdyo albümü Witness, 9 Haziran 2017’de piyasaya çıkmıştı. Twitter da yayınladığı gönderide “Bugün tarihe TANIK olduk” hashtagini kullanarak şarkıcıyı tebrik etti. Perry’yi 96.7 milyon Twitter takipçisiyle Kanadalı şarkıcı Justin Bieber izliyor. Yaklaşık Olarak 91 milyon takipçisi olan eski ABD Başkanı Barack Obama ise üçüncü sırayı almış durumda.

Takipçilerin kaçı reel?

Şu anki mevcut ABD Başkanı Donald Trump‘ın ise 32.4 milyon takipçiyle 33. sırada yer aldığını belirtelim. Trump’ın gerisinde 30.7 milyon takipçisi olan Hindistan Başbakanı Narendra Modi var. İşte en fazla takipçiye sahip 5 Twitter hesabı:

  • Katy Perry (@katyperry): 100 milyon takipçi
  • Justin Bieber (@justinbieber): 96.7 milyon takipçi
  • Barack Obama (@BarackObama): 90.9 milyon takipçi
  • Taylor Swift (@taylorswift13): 85.1 milyon takipçi
  • Rihanna (@rihanna): 74.1 milyon takipçi

Rakamlar kuşkusuz şaşırtıcı olsa da, bu takipçilerden kaçının reel kişilolduğu muhakkak değil. Kullanıcıların takipçi listesini çözümleme eden ve bu takipçilerin yüzde kaçının sahte olduğunu belirleyen Twitter Audit, hem Perry’nin hem de Bieber’in takipçilerinin yüzde 62’sinden fazlasının hakiki olmadığını öne sürüyor.

En kaliteli şekilde en ucuz twitter takipçi satın almak için burayı tıklayabilirsiniz!

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir