Kapat
iOS 0

iPhone X Plus Resimleri! 3 Farklı iPhone X modeli geliyor!

3 Farklı iPhone X modeli geliyor! iPhone bir sonraki sene hazırlıklarına başladı!

Geçtiğimiz günlerde de ülkemizde satışa sunulan iPhone X satışlarından Apple oldukça memnun görünüyor. Gelecek sene iPhone SE2’ nin çerçevesiz ekranla geleceği yönündeki haberleri sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise 3 farklı iPhone modelinin önümüzde ki sene geleceğine dair söylentiler mevcut. Apple’ ın artık tüm yeni cihazlarında çerçevesiz ekranı kullanması bekleniyor. Bu tahmin ve sızdırılan bilgilere göre iPhone X modelinden 3 farklı cihaz geliyor. Birinin küçük ekran seven kullanıcılar için olacağı düşüncelerimiz devam ediyor. iPhone SE2 eğer gelirse muhtemelen çerçevesiz ekrana sahip olacak.

Aynı zamanda iPhone XS olarak iPhone X’ in daha yeni bir modelinin gelmesi bekleniyor. Şimdiye kadarki en büyük ekrana sahip olan iPhone X ile aynı ekran boyutlarına sahip olması beklenen iPhone XS tasarımdan ziyade donanım olarak iPhone X’ ten üstün olacak gibi duruyor.

Apple küçük ekran kullanıcılarını düşündüğü gibi daha büyük ekran seven kullanıcıları içinde bir cihaz çıkarmayı düşünüyor. iPhone X Plus isimli dev ekranlı bir iPhone modelinin gelmesi bekleniyor. Apple dev ekranlı iPhone X Plus için diğer cihazlara göre daha fazla pil ömrü sunacağı söyleniyor.

Şimdilik tüm bu bilgiler sızıntıdan ibaret olsada zaman geçtikçe gerçekleşip gerçekleşmediğini, Apple’ in nasıl bir yol haritası çizeceğini hep birlikte göreceğiz.

Sızıntılara neden olan CURVED LABS’ ın yayınladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir