Kapat
call of duty mobile indir
Android 0

Call of Duty Mobile, 20 milyon barajını aştı!

Duyurulduğu ilk günden beri uzun süredir merakla beklenen Call of Duty Mobile, geçtiğimiz günlerde çıkışını yapmıştı. Kısa sürede büyük ses getiren Activision’un yeni oyunu CoD Mobile, deyim yerindeyse PUBG Mobile’ın tahtını 1 günde sarsmaya başlamıştı. Dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından indirilen oyun, yeni bir rekora daha imza attı.

Call of Duty Mobile ne kadar sevildi?

call of duty mobile

iOS ve Android olmak üzere milyonlarca insan tarafından indirilip oynanan oyunun bugün genel istatistikleri paylaşıldı. Ortaya çıkan istatistik tablosuna göre oyun ilk haftasında toplam 20 milyondan fazla indirildi. Activision için bir rekor olan bu rakam, haliyle şirketin yüzünü de bir hayli güldürdü. Çünkü söylenene göre firma 20 milyon indirilen yeni oyunundan tam 2 milyondan dolardan fazla gelir elde etmiş durumda.

Oynaması tamamen ücretsiz olan ve sadece mikro ödemeler bulunan oyunun şirkete para akıttığı aşikar. Hala daha deliler gibi indirilen ve oynanan oyunun ilk ay içerisinde 50 milyon barajını aşması bekleniyor. Uzmanlara göre şayet Call of Duty Mobile bu başarısını sürdürür ise bu rakamı geçecek.

{Onur}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir