Kapat
iPhone 13 Ekran Değişim Ücretleri Ne Kadar?
iOS 0

iPhone 13 Ekran Değişim Ücretleri Ne Kadar?

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden Apple’ın yeni amiral gemisi modeli iPhone 13’ün ekran ve batarya değişim ücretleri belli oldu. Peki, pek çok kullanıcının merak ettiği iPhone 13 ekran değişim ücretleri ne kadar?

ABD’li akıllı telefon üreticisi Apple, en yeni akıllı telefon serisi iPhone 13’ün ekran ve batarya değişim ücretlerini resmen açıkladı. iPhone kullanıcılarını yakından ilgilendiren fiyatlar, her zaman olduğu gibi bu modelde de cep yakmaya devam ediyor. Her yeni iPhone modelinde daha da iyileştirilen ekranların fiyatları da bir hayli yüksek oluyor. Hatta iPhone 13’ün ekran değişim ücretinin bazı sıfır Android telefonlardan daha pahalı olduğunu söylemek bile mümkün.

iPhone 13 Ekran Değişim Ücretleri Ne Kadar?

Apple tarafından paylaşılan resmi bilgiye göre iPhone 13 ailesinin ekran değişim fiyatları 2349 TL’den başlayarak 3199 TL’ye kadar çıkıyor. Markanın ilk defa bu modelde kullandığı 120 Hz tazeleme hızına sahip ekranlar, kullanıcıları sevindirecek şekilde önceki modellere kıyasla fiyat farkı oluşturmuyor. Bu da ekran değişim fiyatlarının iPhone 13’den önceki modellerle aynı olması anlamına geliyor. iPhone’unun ekranını değiştirmek isteyen kullanıcıların karşılaştıkları fiyatlar ise şu şekilde:

  • iPhone 13 mini: 2.349 TL
  • iPhone 13: 2.749 TL
  • iPhone 13 Pro: 2.749 TL
  • iPhone 13 Pro Max: 3.199 TL

Batarya tarafına baktığımızda ise ekran değişim ücretlerine kıyasla çok daha makul ücretlerin bizi beklediğini söylemek mümkün oluyor. Apple’ın ekran değişiminde uyguladığı sabit fiyat politikasının batarya değişimi için de sürdürülmeye devam ettiğini ve yalnızca 649 TL karşılığında yeni bir bataryaya sahip olabildiğinizi söyleyebiliriz. Peki siz bu fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.  

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir