Kapat
Google Çalışmayı Durdurdu Sorunu Nasıl Çözülür?
Android 0

Google Çalışmayı Durdurdu Sorunu Nasıl Çözülür?

Bu sabah bazı Android işletim sistemi kullanıcısının karşılaştığı Google çalışmayı durdurdu sorunu nasıl çözülür? İşte yapmanız gerekenler!

Android işletim sistemine sahip bazı kullanıcıları bugün akıllı telefonlarında Google çalışmayı durdurdu hatası ile karşılaşmaya başladıklarını bildirdi. Sürekli olarak meydana gelen hatanın güncellemelerden kaynaklandığı iddia edilirken Google’dan konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Sabah saatlerinde başlayan sorun için çeşitli çözüm yolları ise üretilmiş durumda. Peki, bu hatayla karşılaşan kişiler ne yapmalı?

Google Çalışmayı Durdurdu Sorunu Nasıl Çözülür?

Google çalışmayı durdurdu hatasının Google uygulamasından kaynakladığı belirtiliyor. Bu sorunun çözümü içinse kullanıcılardan gelen iki farklı yöntem bulunuyor. Bazı kullanıcılar tüm güncellemeleri yaptıktan sonra hatanın ortadan kalktığını ifade ederken bazıları ise aşağıdaki yöntemi uygulayarak çözüm elde edebiliyor:

  1. Ayaralar uygulamasını açın.
  2. Uygulamalar seçeneğine tıklayarak uygulama listesine ulaşın.
  3. Açılan ekrandan Google uygulamasını bulun.
  4. Durdurmaya zorla diyerek uygulamanın çalışmasını durdurun.
  5. Önbellek ve verileri silin.
  6. İşte bu kadar!

Bu adımların sonucunda sorununuzun çözülmüş olması gerekiyor. Hala hata almaya devam ediyorsanız Google uygulamasını kaldırmayı deneyebilirsiniz. Aldığınız sonucu bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir